Upload hızım 2 katına çıktı

Bizde de Turkcell Superonline 10.5 Mbps ve 0.6 Mbps upload var. 🤷‍♂️ Keşke bizim de arttırsalar bizim suçumuz ne. :(

Harbi operatör dışında Turkcell bi' halta yaramıyor at çöpe gitsin yeminlen daha iyi.
Çok haklısınız. Ailemin inadı olmasa seneler önce Türknet'e geçmiştik.

Bende 100 Mbps pakette 80 90 download alıyordum, hala aynı fakat uploadım 8'den 20'ye fırladı şoka uğradım. Taahhüdüm bitmek üzere fakat sebebini anlamadım

Şimdi baktım 15ten 10a düşmüştü 1 ay falan önce şu an 20mbps upload tanımlı hattıma Netspeed kullanıyorum ben de
1698060184222.png

Yorumları okudum da ne kadar şanslısınız :( ben Muğla'da yaşıyorum altyapının çıktığı yerdeyim ama yok bizim mahalleye döşemiyorlar ne ADSL var ne VDSL bana upload lazım yayın yapmak istiyorum ama yok airfiber ile hiçbir şey yapılmıyor yıllardır rezil rezil internetlere mahkumuz burada.

Yorumları okudum da ne kadar şanslısınız :( ben Muğla'da yaşıyorum altyapının çıktığı yerdeyim ama yok bizim mahalleye döşemiyorlar ne ADSL var ne VDSL bana upload lazım yayın yapmak istiyorum ama yok airfiber ile hiçbir şey yapılmıyor yıllardır rezil rezil internetlere mahkumuz burada.

14 yılın ardından anca getirdik hocam biz düşünün yani bir de İstanbul'dayiz.

Az önce speedtest yaptım ve upload hızımın 6 mbit olduğunu gördüm 😍 Önceden 1 veya 2 mbit diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı