Upload Hızımı Nasıl Arttırabilirim?

SnowGhost

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Samsun
Daha fazla  
Arkadaşlar 8 mb/ps internetim var ve bununda 1 mb/ps yükleme hızı var ama yükleme hızı 0.65 mb/ps görünüyor, bunu nasıl düzeltebilirim?

Bu servis sağlayıcınla alakalı bir durum, arayıp sormanı öneririm. Yani bunu sen düzeltemezsin. Düzeltmen içinde sana paketini değiştirelim diyeceklerdir.

Servis sağlayıcınızla görüşebilirsiniz. Bu değer aynı zamanda bulunduğunuz konuma göre de değişebilmektedir.

Ben TTNET'in hipernet paketindeyim. 24 mbps download, 1.60 mbps upload 75 GB AKK var. İndirme yaparken 2.7mb/s oluyor. Ve 59 tl ödüyorum. Biraz kazık yemişsin sanki.
Aynı paketiz fakat ben tivibu ödüyorum + 75TL :) upload hızına gelirsek servis salıyağına arayıp konuşmalısınız onlar size yapar.

Bende uydunetin 20 mbit 50 GB AKK 2 mbit upload + teledünya + hd kutu + modem 49 TL ödüyorum ve hiçbir sıkıntı olmadı. Upload hızınızı müşteri hizmetlerine söyleyin düzeltebilirler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı