Upload hızımın tamamını alamıyorum

arda.cakir

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim internetim 100Mbps download 8Mbps upload internet ama 8 Mbps upload'dan 3.7 Mbps alıyor TürkNet destek 8 Mbps upload hızı modeminize ulaştığını görmekteyim diye cevap veriyor. Ama ben 8 Mbps upload alamıyorum 3.7 falan 4'ü bile geçmiyor.

Hat fiziksel durumu: Açık.
Hat yönetimsel durumu: Açık.
Nmshızprofil: 88064/8192/V.
Upload çıkış gücü: -11.3.
Download çıkış gücü: 14.5.
Upload kapasite hızı: 34945 kbps.
Download kapasite hızı: 92233 kbps.
Upload mevcut hızı: 8191 kbps.
Download mevcut hızı: 88040 kbps.
Upload noise margin: 31.0 DB.
Upload attenuation: 1.6 DB.
Download noise margin: 9.3 DB.
Downloadattenuation: 2.3 DB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer günler 8 upload paketinden 7.65 civarı upload alıyordum. Bugün gece nedense 2.50'lere düştü. Yarına bakacağız artık 🤔
Valla bende süperonline var speedtest yapıyorum upload hızım normalde 5 ama 20 gözüküyor. Ama 20 vermiyor 😂 nesne öylr hözüktüğünü gram anlamadım. 20 olsa rahat yayın yapsam keşke 😂😂

Valla bende süperonline var speedtest yapıyorum upload hızım normalde 5 ama 20 gözüküyor. Ama 20 vermiyor 😂 nesne öylr hözüktüğünü gram anlamadım. 20 olsa rahat yayın yapsam keşke 😂😂
Superonline 1 Haziran'a kadar upload hızını 20 mbpsye çıkardı. Sizin 20 alamamanızın sebebi altyapınız yetersiz kalıyor olabilir.

Kablolu bağlantı kullanın ve ya modeme yakınlaşın. Başka cihazlar kullanıyorsa kullanan cihazların interneti kullanmamasını sağlayın.
zaten kablolu bağlantı sadece be kullanıyorum interneti
İyi bir cat 6 kablo al. Modeme geliyor diyorsa kablo kaynaklıda olabilir.
modemden bilgisayara giden kabloyumu değiştireyim yoksa modeme gelen kabloyumu ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı