Upload Hızının Artmasının Sebebi Nedir?

Bulgaristanli

Femtopat
Katılım
30 Aralık 2022
Mesajlar
90
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Selam dostlar, bundan 7 yil once 85 download 80-90 upload aliyordum. Sonra uzun sure 80-85 download, 25 sabit upload almaya başladım. Evde router kullanmiyorum. Direkt DSL kablosunu bilgisayara bagliyorum, bugün 5 dakikalik internet gitti geldi, artik 7 yil oncesi gibi 90 upload aliyorum. Sizce bunun sebebi nedir? Ne olabilir?
1672958873163.png
 
Selam dostlar, bundan 7 yil once 85 download 80-90 upload aliyordum. Sonra uzun sure 80-85 download, 25 sabit upload almaya başladım. Evde router kullanmiyorum. Direkt DSL kablosunu bilgisayara bagliyorum, bugün 5 dakikalik internet gitti geldi, artik 7 yil oncesi gibi 90 upload aliyorum. Sizce bunun sebebi nedir? Ne olabilir? Eki Görüntüle 1624177
İnternet sahipliği kimin adınaysa onun doğum günü falan olabilir mi? KabloNet'in böyle bir kıyağı vardı belki bu da öyle bir şeydir.
 
İnternet sahipliği kimin adınaysa onun doğum günü falan olabilir mi? Kablonet'in böyle bir kıyağı vardı belki bu da öyle bir şeydir.

Yok hocam Kablonet'te degilim Bulgaristan'da kaliyorum ve oyle gelismis bir buyuk firma falan degil benim kullandigim internet saglaycisi.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım servis sağlayıcınız size tekrardan simetrik fiber internet sağlamış.
 
Son düzenleme:
Sanırım servis sağlayıcınız size simetrik fiber internet sağlamış.
Fiber degil, Dsl kullaniyorum sanirsam ve simetrik olduysa eskiden ne interneti kullaniyormus olabilirm acaba?

İyileştirme yapılmış olabilir. Sizin oarada internet hızı iyidir. Bir Dobrich'li olarak benden Bulgarista'a selamlar brato...
Aleykum selam evet 15 leva'ya 85 download 90 upload online oyunlarda dusuk ping batko sukur deyecegiz hehe 😇🥰
 
Böyle şeyler arada Superonline'da da oluyor bir anda bir bakıyorum download hızım uçmuş falan bende hiç anlayamıyorum.

Benim kullandigim internet cok stabil yani ornek 80 download verdiyse onda da kalir degismez ama bak 2-3 yil 90 upload ile kullanmistim sonradan en az 5 yil falan 25'e sabitlemislerdi simdi ne degisti de yeniden 90 upload verdiler ve 25'e geri cekeceklerni zannetmiyorum zaten bundan 1 hafta once her gün arada sirada girip Speedtest bakiyordum stabilligini olcmek icin bufferbloat ve diger hiz testi sitelerinde, bir de zaten static IP adresim var ve tracertler falan degismemis.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı