Upload yaparken download hızı düşüyor

ilyaso3437

Hectopat
Daha fazla  
Yayın yaparken 2000bitrate veriyorum ve internetim bu ama yayında iken yarıya, düşüyor oyunlarda ping sorunu yaşıyorum. Ne yapmalıyım?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Turknet kullanırken bende twitch kanalımda yayın yaparken 500 bitrate dahi olsa verdiğim zaman ping yapıyordu oyunda lag bağlantı kayıpları falan sürekli sorunumu belirttim türknete çözüm bulamadılar bende iptal ettim Superonline fiber'e geçtim 50MBPS Download 5MBPS Upload 89.99TL öneririm Millenicomdan aldım.

Turknet kullanırken bende twitch kanalımda yayın yaparken 500 bitrate dahi olsa verdiğim zaman ping yapıyordu oyunda lag bağlantı kayıpları falan sürekli sorunumu belirttim türknete çözüm bulamadılar bende iptal ettim Superonline fiber'e geçtim 50MBPS Download 5MBPS Upload 89.99TL öneririm Millenicomdan aldım.
buraya türknetaltyapı gelcekmiş diyorlar bilmiyorum buraya fiber verirlermi superonline

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı