#Uploadarttır Superonline

Yosemite Sam

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Amasya Geydoğan
Daha fazla  
Bir kaç yerde rastladım. Bir arkadaşımda doğruladı Superonline kullanıcıları 20Mbit upload alabilmekte. Diğer ISS'ler için bizde bir hareket başlatalım bu zor günlerde en azından upload hızımız yüksek olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Açılmış daha önceden pardon.

Netspeed günde 10 kere kopuyor, Türknete geçtim. Türknet kullananlarda çok kopuyor diye Netspeed firmasına geçiyor. TTNet sahtekar bir firma, Superonline hizmet vermiyor. Benim stabil internet dışında bir şeyde gözüm yok. Sokağı bırak, caddede fiber yok ama TTNet fiber var diyor. Telekominasyon altyapımız paragöz bedevilerin elinde çürüyor. Bu arada Türk telekom'a BTK bile bir şey yapamıyor, hız yükselteceğini düşünen varsa yazık olur.

Turksat kablonet tek care. 20Mbps uploadi birak, 10 bile yapmazlar, yaparlarsa cok iyi olur ama sanmam bu yuzden Turksat a gecerseniz orada kendiniz ek paket alarak 10mbps yapabilirsiniz. Bazi seylerin pesini biraktim artik, Turkiye de bunlar duzelmeyecek her zaman somurulecek halk. Umarim basariya ulasir herkes en azindan 7 8 vermeye baslar ki bu bile yeterli olur, cogu yer 2 upload vs veriyor.

Bir kaç yerde rastladım. Bir arkadaşımda doğruladı Superonline kullanıcıları 20Mbit upload alabilmekte. Diğer ISS'ler için bizde bir hareket başlatalım bu zor günlerde en azından upload hızımız yüksek olsun.
20Mbps Upload dışında Download hızını da 50Mbps altı olanlara 50Mbps yaptılar. Diğer operatörleri bilmem ama ben Superonline fiber müşterisi olarak sömürüyorum :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı