Uploadhaven güvenilir mi?

blaiteans

Centipat
Daha fazla  
Uploadhaven güvenilir mi bir tane korsan siteden oyun indireceğim oyun 147GB daha önce de oyun indirdiğim güvenilir bir site (ste. Unl. Ed(kurallardan dolayı ismini veremiyorum umarım anlamışsınızdır) uploadhaven ile indirmem gerekiyor çünkü site otomatik olarak oraya yönlendiriyor Pro versiyon olmadan 1256 saat iken Pro ile 62 saat bana biraz garip geldi sizce güvenilir mi? Pro versiyon 2 günlük 2 dolar yaklaşık 60 TL benim için uygun bir fiyat daha önce bu siteden deadpool oyununu indirdim yaklaşık 6 GB ve 4 saatte indirdi çok yavaş o yüzden premium almayı düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-19 210108.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-19 210108.png
    30,4 KB · Görüntüleme: 50
Dostum şahsen ilk önce başka kaynaklarada bakmanı tercih ederim böyle kısıtlayıcı indirmelere sahip linkler çoğu zaman sıkıntılı olabiliyor daha önce hiç satın alım işlemi yapmadım uploadhaven'dan fakat daha güvenilir ve kısıtlamaya sahip olmayan sitelerde mevcut eğer ki indireceğin oyun öyle aşırı korumalı bir oyun değilse.
-Oyunun boyutunu düşünürsek bayağı kapsamlı bir oyun ama eminim ki böyle bir oyunun başka yükleme noktaları da vardır Pro hızda indirebilen.

Dostum şahsen ilk önce başka kaynaklarada bakmanı tercih ederim böyle kısıtlayıcı indirmelere sahip linkler çoğu zaman sıkıntılı olabiliyor daha önce hiç satın alım işlemi yapmadım uploadhaven'dan fakat daha güvenilir ve kısıtlamaya sahip olmayan sitelerde mevcut eğer ki indireceğin oyun öyle aşırı korumalı bir oyun değilse.
-Oyunun boyutunu düşünürsek bayağı kapsamlı bir oyun ama eminim ki böyle bir oyunun başka yükleme noktaları da vardır Pro hızda indirebilen.

İllaki vardır ama dediğim gibi bu siteden daha önce oyun indirdim ve güveniyorum.

Şahsen biraz göz gezdirilirse para vermeden aynı şeyi yapabilecek bir şey bulacaksındır fakat.
Güveniyorsan sen bilirsin.

Oyunu indireceğim siteye güveniyorum fakat uploadhaven'a güvenmiyorum.

Alternatif linkler var mı?
Onun haricinde pek bir güvenilir olduğunu düşünmüyorum.
-Çünkü internete baktığında anladığın gibi ya bu konu hakkında bir soru sorulmamış ya da bu site kendisi hakkında yapılan sıkıntılı yorumları kapattırmaya yöneltmiş (kendi düşüncem fakat bunu yapan birçok kuruluş var!)

Alternatif linkler var mı?
Onun haricinde pek bir güvenilir olduğunu düşünmüyorum.
-Çünkü internete baktığında anladığın gibi ya bu konu hakkında bir soru sorulmamış ya da bu site kendisi hakkında yapılan sıkıntılı yorumları kapattırmaya yöneltmiş (kendi düşüncem fakat bunu yapan birçok kuruluş var!)

Bu benim güvendiğim site yabancı bir site o yüzden güvenilir geliyor bir tanede Türk sitesi buldum o da turbobit kullanıyor Turbobit'i hiç bilmiyorum.

Geri
Yukarı