UPS Kargo deneyimleriniz olumlu mu?

Bugün durumu güncellenecektir ama görünen o ki mağaza kargoyu daha UPS'e teslim etmemiş.
Yok teslim etmemiş olur mu hiç. Teslim etmeseler takip kodu verilemez. Takip kodunu satıcı değil kargo firması veriyor. Cumartesileri çalışmadıklarını bilmiyordum, dediğiniz gibi bugün güncellenebilir. Temennim bu yönde.

Gayet iyi, hatta teslim tarihinden 1 gün önce getirmişlerdi.

Kargo takip kodunu UPS'te kargo firması vermiyor. Firmalar barkod yazdığında üstünde kargo takip numarası oluyor. Bu da bir bilgi olsun

@Berkay Davas garip, tam anlamadım. Yine de satıcı firma Cumartesi günü kargoya teslim ettiğini bana bildirdi o yüzden biliyorum aldıklarını. Tabii Cumartesi çalışmıyorlarsa nasıl Cumartesi kargoyu aldılar bu da garip.

Almıyorlar zaten, Cumartesi UPS kargo teslim almaz. UPS sisteminde kargo oluşturduğunda UPS kargoyu almasa bile kargo takip numarası satıcıya veriliyor.

Yaşadığın yere göre çok iyi ya da kötü olabiliyor ben çok memnunum.

Evet. Gelmeden önce arıyorlar, üründe hasar olmuyor ve dedikleri tarihte geliyor. Yurtdışından 2 günde elime geldi gümrüğü vs. çok hızlı hallettiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…