UPS Kargo deneyimleriniz olumlu mu?

• Konuyu başlatan Hiken
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 1B
Bugün durumu güncellenecektir ama görünen o ki mağaza kargoyu daha UPS'e teslim etmemiş.
Yok teslim etmemiş olur mu hiç. Teslim etmeseler takip kodu verilemez. Takip kodunu satıcı değil kargo firması veriyor. Cumartesileri çalışmadıklarını bilmiyordum, dediğiniz gibi bugün güncellenebilir. Temennim bu yönde.

Yok teslim etmemiş olur mu hiç. Teslim etmeseler takip kodu verilemez. Takip kodunu satıcı değil kargo firması veriyor. Cumartesileri çalışmadıklarını bilmiyordum, dediğiniz gibi bugün güncellenebilir. Temennim bu yönde.
Kargo takip kodunu UPS'te kargo firması vermiyor. Firmalar barkod yazdığında üstünde kargo takip numarası oluyor. Bu da bir bilgi olsun :D

@Berkay Davas garip, tam anlamadım. Yine de satıcı firma Cumartesi günü kargoya teslim ettiğini bana bildirdi o yüzden biliyorum aldıklarını. Tabii Cumartesi çalışmıyorlarsa nasıl Cumartesi kargoyu aldılar bu da garip.

@Berkay Davas garip, tam anlamadım. Yine de satıcı firma Cumartesi günü kargoya teslim ettiğini bana bildirdi o yüzden biliyorum aldıklarını. Tabii Cumartesi çalışmıyorlarsa nasıl Cumartesi kargoyu aldılar bu da garip.
Almıyorlar zaten, Cumartesi UPS kargo teslim almaz. UPS sisteminde kargo oluşturduğunda UPS kargoyu almasa bile kargo takip numarası satıcıya veriliyor.

Geri
Yukarı