UPS Kargo durumları ne anlama geliyor?

Daha fazla  
1666114870525.png

Cumartesi kargoya verildi, süreç böyle arkadaşlar. Sabah dağıtımda diye SMS geldi sevinmiştim, şimdi böyle yazıyor. Bilgisayar programı ne demek?

Anladığım kadarıyla yazılımları otomatik olarak kuryeye zimmetledi kargoyu, dağıtım yetişmeyince ileri bir tarihte dağıtıma çıkarıcaklar. Gecenin 2'sinde niye dağıtıma çıksın zaten?

Bana Logitech Hollanda'dan UPS ile yollamışlardı sabah çıkmıştı yarın gelmişti, gümrükle alakalı olabilir mi?

İstanbul'dan İstanbul'a geliyor hocam alttarafı 4 gün oldu ne Hollanda'sı :D

Anladığım kadarıyla yazılımları otomatik olarak kuryeye zimmetledi kargoyu, dağıtım yetişmeyince ileri bir tarihte dağıtıma çıkarıcaklar. Gecenin 2'sinde niye dağıtıma çıksın zaten?
Sabah sms geldi.

Aras kargoya minnet duyar oldum :D

Ki zaten Aras Kargo bölgemde çok hızlı. Yurt içi de öyle. Mesela cumartesi verilen kargo pazartesi bölgemdeki şubede oluyordu. UPS çok saçma.

Aradım, dağıtımda dedi bayan. Sitelerinde güncelleme yok ve sms gelmedi. Anlayan var mı dillerinden ? Gelir mi kargom?

@AllyFeedon

Son düzenleme:
İstanbul'dan İstanbul'a geliyor hocam alttarafı 4 gün oldu ne Hollanda'sı :D

Sabah sms geldi.

Aras kargoya minnet duyar oldum :D

Ki zaten Aras Kargo bölgemde çok hızlı. Yurt içi de öyle. Mesela cumartesi verilen kargo pazartesi bölgemdeki şubede oluyordu. UPS çok saçma.

Aradım, dağıtımda dedi bayan. Sitelerinde güncelleme yok ve sms gelmedi. Anlayan var mı dillerinden ? Gelir mi kargom?

@AllyFeedon
Aynısını banada yaptılar, 1 hafta oldu gelmedi. Ben iptal etmiştim.

Aynısını bana da yaptılar, 1 hafta oldu gelmedi. Ben iptal etmiştim.

İptal etsem kaç gün sürer kimbilir. Ve 150 TL pahalıya almış olurum tekrar alırsam.

Ne önerirsiniz? 150tl fazla verip media marktan mı sipariş etsem? Hangisi önce gelirse diğerini mi iptal edeyim? Yoksa beklersem gelir mi?

Geldi şuan :D Neler düşünüyodum şaşırdım.

Son düzenleme:
İptal etsem kaç gün sürer kimbilir. Ve 150 TL pahalıya almış olurum tekrar alırsam.

Ne önerirsiniz? 150tl fazla verip media marktan mı sipariş etsem? Hangisi önce gelirse diğerini mi iptal edeyim? Yoksa beklersem gelir mi?

Geldi şuan :D Neler düşünüyodum şaşırdım.
Hayırlı olsun, güle güle kullanin.

Yeni konular

Geri
Yukarı