UPS Kargo geç bilgi giriyor

rechtssprechung

Hectopat
Merhabalar. Bundan daha önce yaşadığım 50 üzeri UPS deneyiminin 45'inde hep bilgiler geç girildi. Daha kargo İzmir şubede gözükürken Aydın'a girmiş, bana teslim edilmiş oluyordu kargo. Bugün de bir gariplik yaşadım. Bulunduğum ilçeye dağıtım yapacak olan şubeye gönderim yapıldı yazıyor takip ekranında. Fakat bana bir SMS geldi, paketiniz kısa bir süre içerisinde size teslim edilecektir diye. Dağıtıma çıkarıldı vs. yazmıyor. Tahminimce bugün alacağım kargoyu fakat müşteri hizmetleri de daha şubeye giriş yapmamış, yolda diyor. Gideceği yol 100 KM ve yaklaşık 7.5 saattir yolda olarak gözüküyor. Siz nasıl değerlendiriyorsunuz UPS Kargo'yu? Ben hızlarından memnunum fakat bilgilendirmeleri çok zayıf bence.

Bilgiyi bırakın kargoyu sağlıklı şekilde elimize aldığımız için bile şükrediyoruz bu devirde.
UPS görünce kargo seçeneklerinde inanın rahatlıyorum. Aras, MNG gibi şirketleri görünce kaçıyorum oradan. Ürün çalınmaları mı dersiniz, yanlış teslimatlar mı dersiniz, teslim edilmeyen ürünler mi dersiniz, "geldik yoktunuz" artık bir klişe zaten. Haklısınız... Ne zaman düzgün bir hizmet alacağız? Bilinmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı