UPS Kargo öngörülen teslimat zamanı nedir?

334155

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Sakarya
Selam Sosyal,

Cumartesi gecesi İtopya'dan kulaklık sipariş ettim. Dün 15 gibi kargo firması olan UPS'ye teslim etmişler.

Bugün bana bir mail geldi, gelen mailde öngörülen teslim tarihi olarak şu yazıyor: 26.10.2020 (09:00-18:00)

Ürün bana bu tarihte mi gönderilecek?

Selam sosyal,

Cumartesi gecesi İtopya'dan kulaklık sipariş ettim. Dün 15 gibi kargo firması olan UPS'ye teslim etmişler.

Bugün bana bir mail geldi, gelen mailde öngörülen teslim tarihi olarak şu yazıyor: 26.10.2020 (09:00-18:00)

2 Gün.

Eğer size belirtilen tarih bu ise bu tarihte gelir.

Selam sosyal,

Konu açtım ama burdan da sormus olayim. Ups tahmini teslim tarihi olarak 01.01.2021 tarihini gösteriyor. Dün zaten kapalıydı, bugün resmi tatil. Dün çalışmayıp bugün çalışmaları sacma olur bence, mesai dolayisi ile iki kat ücret odemesi yeterli sebep zaten.
acaba sistemde yanlış tarih mi girdi diye düşünüyorum? Icimde ufak bir umut var ama yine de 😂

Konu açtım ama buradan da sormus olayim. UPS tahmini teslim tarihi olarak 01.01.2021 tarihini gösteriyor. Dün zaten kapalıydı, bugün resmi tatil. Dün çalışmayıp bugün çalışmaları sacma olur bence, mesai dolayisi ile iki kat ücret odemesi yeterli sebep zaten.
Acaba sistemde yanlış tarih mi girdi diye düşünüyorum? Icimde ufak bir umut var ama yine de 😂

Benim tarihte bu 04.01.2021, cumartesi günü de çalışıyorlar normalde. 3 Gündür aktarımda ürün, akışında da herhangi bir gelişim de olmadı. Belki bugün getirirler diye umut ediyorum ben de.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı