UPS Kargo Paket gümrükleme acentesinde bekliyor.

1ZA0Y3170403352619 takip numaralı kargom Logitech Rma'dan geliyor, belge istediler gönderdim. İki gündür bu şekilde ürünüm ne zaman gümrükten çıkar?

Merhaba, sorununuzu çözdünüz mü acaba? Çözdüyseniz nasıl çözdüğünüzü anlatırsanız sevinirim. Şu an benim ürünümde gümrükte belgeyi gönderdim bekliyorum.

Belgeyi gönderdiyseniz gelir meraklanmayın.

Ben yalnız kağit uzerindeki satın aldığını gösteren kısma bir şey yazmadım. Mail atarken ürünü satın almadım. Garanti kapsamında Logitech tarafından gelen değişim ürünü yazarak Logitech ile olan konuşmamın ekran görüntüsünü paylaştım. Bir sorun olur mu?

Ben yalnız kağit uzerindeki satın aldığını gösteren kısma bir şey yazmadım. Mail atarken ürünü satın almadım. Garanti kapsamında Logitech tarafından gelen değişim ürünü yazarak Logitech ile olan konuşmamın ekran görüntüsünü paylaştım. Bir sorun olur mu?

Size UPS tarafından gelen belgeyi doldurup geri göndereceksiniz. Ben öyle yapmıştım. Mailinize belge geldiyse doldurup geri gönderin.

Size UPS tarafından gelen belgeyi doldurup geri göndereceksiniz. Ben öyle yapmıştım. Mailinize belge geldiyse doldurup geri gönderin.

Onu gönderdim de satın aldıgınız site vesaire diye bir bölüm var oraya bir şey yazmadan gönderdim. Logitech değişim ürünü diye mail de belirttim diyorum. Sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı