UPS kargo rezaleti

Hafta içi gelir şube ters yerde gitmek zor olur.

Geçen hafta salı gelmişti zaten Hatay'a. Yurt dışı takibinde görünüyor Hatay'da olduğu.

Hocam saçma olacak ama UPS sadece Türkiye'ye getirip başka kargoya vermiştir.

Öyle olsa takiplerinde çıkmaz hocam zaten Adana'ya kadar getirmiş.

Hocam UPS kaliteli bir firma diğer ülkelerde ama bizde neredeyse hiçbir kargo firması düzgün değil ki. UPS kötü olsa Hollanda'dan 3 günde gelmez. Bence UPS TR rezilliği olarak başlık atsan daha iyi olur.

Zaten belirttim hocam Türkiye'ye gelince bir şey oluyor bunlara diye. Yoksa yurt dışından ilk paketim değil ve hep memnun kalmıştım. Türkiye'de yurt dışı rezaleti olacak değil yani. :D

Adana'da oturuyorum, 2 kez kargomu getirdi ikisinde de gayet rahat ve hızlıydı. Paketleme kötü olmasına rağmen sağlam geldi. Aynı şekilde iade edilecek ürünüm vardı dağıtımdaki görevliye verdim şubeye o götürdü. Bir şehirde böyle yapıp başka şehirde farklı davranmaları, bilemiyorum. Umarım en kısa sürede elinize ulaşır. 🙏😁

Bu tür şeyler olsa da bana sorarsanız hala en kalitelisi UPS. En azından paketi kırmadan, zarar vermeden getiriyorlar.
Allah allah. Ben sadece bu bilgisayar sorununda UPS ile karşılaştım onun haricinde anneme veya bana gelen kargoları hiçbir şekilde UPS getirmedi. Ki zaten sitelerde kargo tercihi var biz hep MNG Kargo'yu seçiyoruz.

Doğrudur gerçi. Diğer ülkeleri bilemem ama burası kelimenin tam anlamıyla rezalet. Her şey ya geç geliyor ya da gelmiyor.

Hocam diyorum ya Hollanda'dan Türkiye'ye gelmesi 1 gün. Türkiye'ye geldikten sonra geçen süre ise 9 gün ve hala haberim yok kargodan.

UPS kargo şikayetim üstüne aradı. Kargo bilgilerinde adres sorunu olmuş. Üstüne numaram da görünmüyormuş. Halbuki UPS'i arayınca direkt kargomu görüyorlardı. Tamamen şubenin iş yapmama isteği diye düşünüyorum. Yeni adresi verdim bakalım. Yönlendirme sağlayacaklarmış.

Ya bu İskenderun şubesinden ne çektim böyle. UPS genel merkezi mail atıyor, arıyor ama İskenderun şubesi UPS'e bile cevap vermiyor. PAKETİM NEREDE?

Gittim aldım arkadaşlar. 40 km yol gittim sırf bunun için. Şubenin olduğu yerde telefon hattı yokmuş. Kurye de rahatsızlandığı için gelememiş. Pişmiş tavuk oldum resmen. Neyse ürünü aldım şükür.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı