UPS Kargo Saat 5'te Dağıtım

Yer
Detroit
Daha fazla  
Cumartesi günü İtopya'dan 125 TL'ye Corsair Harpoon sipariş ettim. Dün akşam kargoya verildi. Bugün sabah 5'te kurye dağıtmak üzere çıkarmış. Sizce kargo gelip kapıyı çalıp gitmiş midir yoksa gelmemiş midir?

Gelmiş olsa teslim edilemedi yazardı. Ellerindeki cihazla teslim edilemedi olarak işaretliyorlar direkt.

Cumartesi günü İtopya'dan 125 TL'ye Corsair Harpoon sipariş ettim. Dün akşam kargoya verildi. Bugün sabah 5'te kurye dağıtmak üzere çıkarmış. Sizce kargo gelip kapıyı çalıp gitmiş midir yoksa gelmemiş midir?

"Dağıtıma çıktı " yada "....... kuryeye zimmetlendi" demesi ürünün o gün içerisinde teslim edileceği anlamına gelir.bazen ertesi güne de sarkabiliyor...
Aradan 5 saat geçti. Ne zaman gelir bu kargo?

Günaydın yada XX saate kadar teslm değilse mahallenizin dağıtım saatlerinde gelir.Sanırım ilk defa kargo alıyorsunuz bu firmadan..
Zira daha önceki kargosu ne zaman geldiyse bu kargo da 5-10 dk farkla aynı saatte gelir..

Bana gelen kargolar hep saat 14-16 arası geliyor..İşyerine aynı kargo günaydın varsa 10 gibi normal kargolar ise saat 15 gibi geliyor..
Yani onlarında bir çalışma programı var..Her ne kadar genelde uymasalarda...

Sakin ol :) Bugün 18.00 e kadar dağıtım yapılıyor. Yetişmezse yarına getirirler kesin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı