UPS Kargo Sonrası Yurtiçi Kargo'nun değerini anlamak

Az önce telefonla aradı kurye arkadaş selamın aleyküm deyip adresi tarif etmemi istedi. Aleyküm selam deyip adresi ayrıntılı bir şekilde anlattım. Sitelerinde ileriki bir tarihte teslimat için bekletiliyor yazıyordu oysaki. İletişim sağlanamayınca böyle oluyor işte boşu boşuna sinirleniyor insan.

Hatay - Antakya'da oturuyorum.
Benim kargo firmaları sıralamam (kötüden iyiye doğru).
1- Aras Kargo : ürünümü kayıp ettiler, kayıp ettikleri ürünün bedelini de ödemediler. Uzak durun bu firmadan. (Bu olayı zamanım olduğunda forumda bir konu açıp uzun uzun anlatacağım.)
2- Sürat Kargo : kargoyu adresime getirmedi. Gittim almaya, oradaki eleman yok ben adresi bulamadım sizi de aradım ben ama açmadınız diye yalan söyledi.
3- MNG Kargo : bir sıkıntı yaşamadım, ama Türkiye'nin en pahalı kargo firmasıdır kendileri.
4- Yurt İçi Kargo : çok az kullandığım bir firma. Söyleyecek pek bir şeyim yok.
5- UPS Kargo : sadece bir kere kullandım, oda bayağı hızlıydı.

Evet, memleketteki kargo firmalarının hepsi birbirinden berbat ama kendi deneyimlerime göre sıraladım firmaları.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı