UPS Kargo Tekirdağ'dan Antalya'ya kaç günde gelir?

omertskn

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hocalarım, merhaba. Biraz saçma bir soru olacak ama hakkınızı helal edin. UPS Kargo aracılığı ile çok ama çok önemli, bir eşyayı Antalya'ya getirtiyoruz. Taşınan eşya 20cm X 24cm boyutlarında bir kutu. UPS ile bu kargo tahmini kaç gün içerisinde elime ulaşır? UPS'nin Hub denilen dağıtım merkezlerinde kargoları çok fazla beklettiğini biliyorum. O yüzden kendi deneyimlerime göre bir tahminde bulunamıyorum.

4 gün sürer belki biraz daha fazla sürebilir. Aslında bekletmesinin sebebi biraz da giderden kısmak. Tekirdağ'a çok fazla gidecek kargo yoksa dolmuş gibi tırın dolmasını bekliyorlar bölge dağıtımda. Bizzat Muğla-Aydın yolundaki dağıtım merkezlerinde şahit oldum.

Eğer çok önemli bir şeyse UPS Kargo kullanmanız saçma bence. Çok geç gelecek çünkü.
Hocam ups hariç diğerleri kargolara çöp muamelesi yapıyor. Ups geç getirse de hasar vermemeye özen gösteriyor. O yüzden tercih ettim.
4 gün sürer belki biraz daha fazla sürebilir. Aslında bekletmesinin sebebi biraz da giderden kısmak. Tekirdağ'a çok fazla gidecek kargo yoksa dolmuş gibi tırın dolmasını bekliyorlar bölge dağıtımda. Bizzat Muğla-Aydın yolundaki dağıtım merkezlerinde şahit oldum.
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı