UPS Kargo "Teslimat İçin Bekletiliyor" Uyarısı

Yunusemre0101

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün kargom gelecekti sözde.

IMG_20191203_125138.jpg

Böyle bir şey yazıyor ama kurye dağıtıma 10.03'te çıkmış, ardından bu yazıyor. Sizce bugün getirirler mi? Saat 10.03'te yazılmış çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de durum bu. Bulunduğum yerde UPS kargo şubesi yok. İlde var. Gidip alamıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-12-03-13-04-32-141_com.ups.mobile.android.jpg
    Screenshot_2019-12-03-13-04-32-141_com.ups.mobile.android.jpg
    169,1 KB · Görüntüleme: 221
@AreYouOkey @poison @Red Switch Hâla gelmedi kargo normal mi sizce ? Normalde 2.30-3 arası teslimat yapılıyordu fakat siteden bakıyorum ilk fotoğraftakinin aynısı hâla ve ulaşamıyorum UPS'e.
İsminin sonu 0101 Adana'da misin ? Ben Adana'dayim ve Yüreğir'deki şubeye ulaşılamıyor. Aynı şekilde benimde kargom gelmedi. Bu kadar sorumsuzluk olmaz ama. Yurtiçi olsa şimdiye getirirdi. Monitörüm dün kargoya verilmesine rağmen oda daha hareket transitte gözüküyor. Bir daha çok uygun fiyat olmadığı sürece İtopya'dan alışveriş yapmam sırf UPS kargo yüzünden.
Keşke kurye falan yazsa gene bir sevineceğim.
IMG_20191204_155744.jpg

Kuryeye teslim edilmiş mi? Dağıtıma çıkmış mı? Cevabınız evetse teslimat için daha vakit var.

İsminin sonu 0101 Adana'da misin ? Ben Adana'dayim ve Yüreğir'deki şubeye ulaşılamıyor. Aynı şekilde benimde kargom gelmedi. Bu kadar sorumsuzluk olmaz ama. Yurtiçi olsa şimdiye getirirdi. Monitörüm dün kargoya verilmesine rağmen oda daha hareket transitte gözüküyor. Bir daha çok uygun fiyat olmadığı sürece İtopya'dan alışveriş yapmam sırf UPS kargo yüzünden.
Keşke kurye falan yazsa gene bir sevineceğim. Eki Görüntüle 468596
İstanbul / Bakırköy'deyim aradım şimdi kapattım telefonu, yok bu gün çıkmamış dağıtıma vs. vs. oyalıyorlar. Şikayet oluşturdum. İlk sipariş verdiğim ürünüm en son gelecek, diğerleri 1 gün içinde gelmişti. UPS kargo kullanmayın, kullandırtmayın.

Aynı durumdan bende muzdaripim. Bir daha bu kargo firmasıyla yakından uzaktan işim olmaz! Kargom üç gündür Ankara'yı dolandı ama bi evime getiremediler aradım bugünde getirmeyeceklermiş. Şikayetvar'a şikayet yazdım uğraşacağım bunlarla.

Aynı durumu bende yaşadım. Ertesi gün elime ulaştı sizinde büyük bir ihtimalle öyle olucaktır olmazsa yarın müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz.

Geri
Yukarı