UPS Kargo ürünümü yanlış adrese teslim etmiş

Arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. UPS kargo yetkilisi ürünümü yanlış yere teslim ettiğini kabul etti. Gidip alıp tekrar geldi. Kusurlu olduklarını dile getirdiler. UPS sadece bir bölgeye sadece bir yetkiliyi görevlendirdiği için bu sorunun olmasından sitem etti kuryeci arkadaş. Ne diyelim UPS Kargo'ya işiniz düşerse aman dikkat edin. Hayırlı günler.

Benim bildiğim UPS, kargoyu teslim ettiği kişinin TC'sini elindeki küçük bilgisayara yazıyorlar. En azından bana gelen UPS böyle yapmıştı. Bu durumda yine yanlış adres tesliminde en kolay hatanın telafisini yapabilecek kargo şirketi bence UPS. Geçen Aras kargo geldi. Kapıyı çaldı baktım ürünü bırakıp gitmiş. Yanlış kişiye bıraksa ne olurdu bilmiyorum.

Arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. UPS kargo yetkilisi ürünümü yanlış yere teslim ettiğini kabul etti. Gidip alıp tekrar geldi. Kusurlu olduklarını dile getirdiler. UPS sadece bir bölgeye sadece bir yetkiliyi görevlendirdiği için bu sorunun olmasından sitem etti kuryeci arkadaş. Ne diyelim UPS Kargo'ya işiniz düşerse aman dikkat edin. Hayırlı günler.
Hangi numarayı aramıştınız?

Geri
Yukarı