UPS Kargom farklı yerlerde görünüyor

kirknewsted

Hectopat
Makaleler
6
Arkadaşlar Itopya'dan Corsair HS35 aldım ve salı günü kargoya verildi. Buraya kadar sıkıntı yok ancak kargom Itopya'dan baktığımda Ankara Hub Şube diye görünüyor (normal kargo takipten de öyle) ancak bana gelen e-posta ekteki gibi. Bu ne demek oluyor yani adam akıllı kargo da mı takip edemeyeceğim?
Not: Oturduğum yer Trabzon/Ortahisar

Dosya Ekleri

• IMG_20200429_172418_976.jpg
    IMG_20200429_172418_976.jpg
    163,1 KB · Görüntüleme: 26
Arkadaşlar İtopya'dan Corsair HS35 aldım ve salı günü kargoya verildi. Buraya kadar sıkıntı yok ancak kargom İtopya'dan baktığımda Ankara Hub şube diye görünüyor (normal kargo takipten de öyle) ancak bana gelen e-posta ekteki gibi. Bu ne demek oluyor yani adam akıllı kargo da mı takip edemeyeceğim?
Not: Oturduğum yer Trabzon/Ortahisar.

Ben de yakın zamanda İtopya'dan alışveriş yaptım. Kargo takibinde kargom başka şehirdeydi ve 'USP harci sebeplerden şubeye geri gönderildi.' gibi bir bilgi notu yazıyordu. Sonraki gün kargom her nasılsa dağıtıma çıktı ve evime geldi.

Kargo takibi güncel olmayabiliyor. Malum bu dönem daha da bir yoğunluk var. Kargonuz başkasına teslim edilmediği sürece sorun etmeyin. Teslimat sonrası UPS hemen mesaj ile size bildiriyor zaten.

Ben de yakın zamanda İtopya'dan alışveriş yaptım. Kargo takibinde kargom başka şehirdeydi ve 'USP harci sebeplerden şubeye geri gönderildi.' gibi bir bilgi notu yazıyordu. Sonraki gün kargom her nasılsa dağıtıma çıktı ve evime geldi.

Kargo takibi güncel olmayabiliyor. Malum bu dönem daha da bir yoğunluk var. Kargonuz başkasına teslim edilmediği sürece sorun etmeyin. Teslimat sonrası UPS hemen mesaj ile size bildiriyor zaten.
Zaten apartmanda birine verirse sıkıntı yok ama işte bir Ankara Hub Şubeye gönderildi yazıyor bir de İstabul'dan çıktı.. Teslimat günü de 4 Mayıs olarak görünüyor benden yana sıkıntı yok ama inceleme için @OMEGAsh a sözüm var dostum gecikirse kusura bakma kargodan dolayı :(.

Zaten apartmanda birine verirse sıkıntı yok ama işte bir Ankara Hub Şubeye gönderildi yazıyor bir de İstabul'dan çıktı.. Teslimat günü de 4 Mayıs olarak görünüyor benden yana sıkıntı yok ama inceleme için @OMEGAsh a sözüm var dostum gecikirse kusura bakma kargodan dolayı :(.
Sıkıntı yok bu kargo sıkıntısı genel sanırım herkes aynı şeyden şikayet ediyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı