UPS Kargoyu kaç günde getirir?

Makaleler
3
Herkese merhaba. Pazartesi günü İtopya'dan Corsair Ironclaw Mouse'u sipariş ettim. Dün saat 17.20 gibi kargoya verildi. Kargo numarası falan gözüküyordu. Kargo takip numarasını girdiğimde “paketiniz UPS'e teslim edilmek üzere beklemektedir” yazıyor. Fakat İtopya'dan bakınca kargoya verildi yazıyor. Ben Giresun'da yaşıyorum. Sizce kargoyu kaç günde getirir? UPS'in sitesinde neden böyle yazıyor? Bir fikriniz varsa ve belirtirseniz sevinirim.

Ürün Itopya tarafından kargoya verilmiş, barkodlar kesilmiş ancak UPS ürünü daha teslim almamış Itopya deposundan. Teslim aldıktan sonra kaç günde geleceği vs. bilgileri sisteme gireceklerdir. Giresun'a en fazla üç güne geleceğini düşünüyorum ancak kırsalda yaşıyorsanız ve UPS tarafından haftanın belirli günleri dağıtım varsa dağıtım gününü bekleyebilirsiniz.

Konuyu açar açmaz mail geldi ve “Paketiniz teslim sürecinde” yazmaya başladı. Alt kısımda ise “Çağrı sonucu alındı” yazıyor. Öngörülen teslim tarihi ise 02.02.2021 olarak gözüküyor.

Belli olmuyor. Ben İzmir'deyim. Pazar akşamı sipariş verip pazartesi sabah geldiğini biliyorum. Onun dışında en fazla 1 gün beklettiler beni. Zaten 2 kere alışveriş yaptım.

Herkese merhaba. Pazartesi günü İtopya'dan Corsair Ironclaw Mouse'u sipariş ettim. Dün saat 17.20 gibi kargoya verildi. Kargo numarası falan gözüküyordu. Kargo takip numarasını girdiğimde “paketiniz UPS'e teslim edilmek üzere beklemektedir” yazıyor. Fakat İtopya'dan bakınca kargoya verildi yazıyor. Ben Giresun'da yaşıyorum. Sizce kargoyu kaç günde getirir? UPS'in sitesinde neden böyle yazıyor? Bir fikriniz varsa ve belirtirseniz sevinirim.

Eğer kargoya verildiyse genelde bana 3 günde gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı