UPS Kargoyu neden getirmiyor?

UPS'nin şubesine göre performansı değişebilir ama benim evimin civarında olan UPS ile kafayı delirtecek düzeyinde sorunlar yaşamıştım. Bilemiyorum ismi var ama içi boş bir kargo firması. Benim şahsen en beğendiğim kargolardan bir tanesi Kolay gelsin firması hep nokta atışı bir hizmet.

ups güzel bir firma umarım yanıltmaz beni
Hocam sizde kepezde oturuyormuşsunuz. Büyük ihtimal aynı şube bakıyor bizim bölgeye. Bi çok kez ups kargo kullandık henüz Bi sıkıntımız olmadı. İçiniz rahat olsun yani
Hocam sizde kepezde oturuyormuşsunuz. Büyük ihtimal aynı şube bakıyor bizim bölgeye. Bi çok kez ups kargo kullandık henüz Bi sıkıntımız olmadı. İçiniz rahat olsun yani
Kargo şirketlerinde, şirketin adından performansından ziyade bölgeye bakan şube daha önemli oluyor.

Öncelikle merhaba, ben yaklaşık 12 gün önce İtopya'dan bilgisayar sipariş etmiştim. Cuma günü yani dün kargoya verilmiş (sabah) antalyaya getiriyorlardı fakat bugün cumartesi öğlen olmasına rağmen takip koduyla sorgulattırıyorum. Hala araçta gözüküyor, benim bildiğim kargo firmaları yasaktan etkilenmiyor. Neden hala şubeye teslim edilmemiş merak ediyorum.

Eki Görüntüle 765549

Benim siparişim 2 yıl oldu hala gelmedi. Neyseki ucuz bir şey almıştım.
UPS Kargo pişmanlıktır.

Hocam sizde kepezde oturuyormuşsunuz. Büyük ihtimal aynı şube bakıyor bizim bölgeye. Birçok kez UPS Kargo kullandık henüz bir sıkıntımız olmadı. İçiniz rahat olsun yani.

Kargo şirketlerinde, şirketin adından performansından ziyade bölgeye bakan şube daha önemli oluyor.

O zaman pazartesi gelir herhalde. Bu hafta sonu gelirse mükemmel olur ama :D
Peki aldığım sistem her oyunu Full ayarlarda kaldırır mı sizce.

1607166222172.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı