UPS önerisi

SouSage

Hectopat
Yer
Konoha
Merhaba bugün elektrik kesintisi oldu. Mavi ekran sonrası bir tık ürperdim pahalı sistem oldugu icin. Acaba 1-3bin TL arası bir UPS önerisi yapabilir misiniz?

Zaten beklemiyorum elektrik kesintisinde güvenle kapatayım yeter 4. yü alacagım muhtemelen teşekkürler.
Rica ederim iyi sosyaller hayırlı günler.

Zaten beklemiyorum elektrik kesintisinde güvenle kapatayım yeter 4. yü alacagım muhtemelen teşekkürler.

Şimdi ufak bir göz attım frısat bir ürün gördüm. FSP`nin FP1000 modeli 2500'müş zam yemeden bunu da alabilirsiniz. FSP ve Schneider güvenilir markalardır. İndirimleri takip edip en ucuz hangisi ise onu alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Şimdi ufak bir göz attım frısat bir ürün gördüm. FSP`nin FP1000 modeli 2500'müş zam yemeden bunu da alabilirsiniz. FSP ve Schneider güvenilir markalardır. İndirimleri takip edip en ucuz hangisi ise onu alabilirsiniz.
1-2 haftaya alacagım eğer zam gelmezse bunu alırım olmazsa o diğer attıgınızı hocam.

Hocam selam, aynı sekilde benim de UPS alma dusuncem var. FSP markasini duydum hep ama Tunçmatik onerenler de var. Aslinda FSP'ye yonelecegim gibi ama tavsiyeniz nedir? Ve Online önerilmis hep sizce bu fark eder mi? Sistemde 750W PSU 2K monitor. Modem vs yi de UPS'e baglamak istiyorum. Bir oneride bulunursaniz cok sevinirim.

Hocam selam, aynı sekilde benim de UPS alma dusuncem var. FSP markasini duydum hep ama Tunçmatik onerenler de var. Aslinda FSP'ye yonelecegim gibi ama tavsiyeniz nedir? Ve Online önerilmis hep sizce bu fark eder mi? Sistemde 750W PSU 2K monitor. Modem vs yi de UPS'e baglamak istiyorum. Bir oneride bulunursaniz cok sevinirim.
Ben de Tuncmatik almıştım, fakat 600 olanından bilgisayarımı yükte sadece 30 saniye tuttu.

Fazla Cpu ve ram tüketiyorum, şimdi vatanbilgisayarı arayıp 1100 olanından alacağım.

Aslında bazı yerlerde undervolt yapılırsa daha iyi olur gibi yazılar okudum. Böylelikle UPS daha çok tutabiliyormuş.

Ben de Tunçmatik almıştım, fakat 600 olanından bilgisayarımı yükte sadece 30 saniye tuttu.

Fazla CPU ve RAM tüketiyorum, şimdi Vatan Bilgisayar'ı arayıp 1100 olanından alacağım.

Aslında bazı yerlerde undervolt yapılırsa daha iyi olur gibi yazılar okudum. Böylelikle UPS daha çok tutabiliyormuş.

Evet ne kadar az watt çekerse o kadar uzun tutar bir de 600 ile 1100 arasında da süre artar diye düşünüyorum. Ben 1500'lük aldım FPS'nin. Elektrikler gittiğinde kaç dakika tutar diye test etme şansım olmadı ama asıl amacım elektriği kontrol etsin diyeydi zaten o yüzden işimi görüyor elektrikler de gittiğinde sistemi güvenli kapatsam yeter ama 20 dakika civarı gider diye düşünüyorum bakalım göreceğiz.

Geri
Yukarı