UPS vs PTT kargo

• Konuyu başlatan 9544
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 9B

UPS vs PTT Kargo

• UPS

Oy: 9 81,8%
  • PTT Kargo

Oy: 2 18,2%

• Oy verenlerin toplamı
    11

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Ülke içi kargom UPS, 6 gün ve henüz dağıtıma çıkmadı aradığımda oraya dağıtım yok dendi. Uzak mesafe değil, 5.3 km falan uzaklıkla kargo şubesi. Üniversite ile aramız 2 km falan.
Yurt dışı kargom PTT kargo, 11.11 indiriminden aldığım ürünün 10 günde gelmesi. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
PTT kargo, 12v 8A SMPS güç kaynağımı getirmedi bile. 1 hafta sonunda gidip kendim aldım. Neden dağıtıma çıkmadı diye sorunca unutulmuş dedi 😂

Şubeyi arasınız telefonları çalmaz, açarlar sistem yok derler. Yalanlarına yalan yetmez.

Benim bölgemde PTT çok kötü. Aras, Sürat ve MNG dışında düzgün iş yapan yok. Yurtiçi JÖAK gibi, geldik yoktunuz "CcC" modunda...

PTT kargo, 12v 8A SMPS güç kaynağımı getirmedi bile. 1 hafta sonunda gidip kendim aldım. Neden dağıtıma çıkmadı diye sorunca unutulmuş dedi 😂

Şubeyi arasınız telefonları çalmaz, açarlar sistem yok derler. Yalanlarına yalan yetmez.

Benim bölgemde PTT çok kötü. Aras, Sürat ve MNG dışında düzgün iş yapan yok. Yurtiçi JÖAK gibi, geldik yoktunuz "CcC" modunda...

PTT ile birçok kargo işlemi yaptım eve getiriyorlardı şansıma mı desem bilemedim. :) Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat Kargo firmalarıyla da kargom geldi ama hepsi de oraya dağıtım yok dedi.
Yurtiçi kargo ile mesafemiz 3.5Km falan. :D En uzağı UPS bizim buraya. :D

Ama adamlara kurumsal de dağı delip getiriyorlar, böyle garip bir durum var. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı