UPS yurtdışı kargo yetki belgesini gönderdikten sonra ekstra bir ödeme çıkar mı?

Edwin

Kilopat
Yer
İzmit
Merhabalar arkadaşlar, Amazon Germany üzerinden MPC450 mousepad satın aldım. Kargoya verilip iki günde İngiltere'den Türkiye'ye ulaştı fakat sonra gümrükte takıldı ve yetki belgesi istediler imzalayıp gönderdim. Ben bu ürünün zaten gümrük depozitosunu sipariş verirken ödedim herhangi bir ek ücret çıkar mı? İki gün önce yine Amazon Germany'den fare siparişim DHL üzerinden geldi kimse böyle yetki belgesi talep etmedi benden. Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 14.png
    14.png
    14,7 KB · Görüntüleme: 41
Daha önce Cloudflare bana bir swag box göndermişti UPS ile, benden de bir yetki belgesi istenmişti. İmzalayıp email ile atmanız isteniyor değil mi? Bir sorun çıkacağını düşünmüyorum, benden para istemediler. Belki Cloudflare'dan o zaman istenmiştir ama ben ücrete dahil olduğunu düşünüyorum.

Çıkacak olan ekstra ücretleri Amazon kendisi karşılıyor.
Teşekkürler hocam.
Daha önce Cloudflare bana bir swag box göndermişti UPS ile, benden de bir yetki belgesi istenmişti. İmzalayıp email ile atmanız isteniyor değil mi? Bir sorun çıkacağını düşünmüyorum, benden para istemediler. Belki Cloudflare'dan o zaman istenmiştir ama ben ücrete dahil olduğunu düşünüyorum.
Evet aynen o şekilde istediler. Ben de formu doldurup yolladım. Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum fakat diğer firma farklı bu farklı olunca kafamda soru işaretleri oluştu haliyle :).
Büyük ihtimalle ek bir işlem gerektirmeden sana ulaşacak ürün. Hatta bu yetki belgesi mesajı da otomatik mesaj diye biliyorum. Formalite icabı.
Bakalım hocam ben de öyle okudum da yaşayıp göreceğiz artık :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı