Uptodown sitesinden indirilen Cheat Engine'de virüs var mıdır?

kutnus prime yt

Picopat
Dün Cheat Engine indirecektim, kendi sitesinden indirirken uyarı verdi. Ben de Uptodown diye bir site buldum, baktım sitede bazıları güvenli demiş. Ben de indirdim ama Kaspersky uyarı verdi sil dedim. Google falan açılmadı yeniden başladı bilgisayar. Şimdi tam tarama yaptım. Virüs çıkmadı. Virüs var mıdır? Varsa ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün Cheat Engine indirecektim, kendi sitesinden indirirken uyarı verdi. Ben de uptodown diye bir site buldum, baktım sitede bazıları güvenli demiş. Ben de indirdim ama Kaspersky uyarı verdi sil dedim. Google falan açılmadı yeniden başladı bilgisayar. Şimdi tam tarama yaptım. Virüs çıkmadı. Virüs var mıdır? Varsa ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

Cheat Engine'de virüs uyarısı vermesi normal, hatta normalde virüs olarak bile algılıyor fakat kendi sitesinden indirirseniz güvenli bir uygulama. Kendi sitesinde virüs olacak da başka bir sitede mi virüssüz olacak? Malwarebytes indirip tarama yapın, temiz ise virüs yoktur.

Son düzenleyen: Moderatör:
cheat engineyi kendi sitesinden indirin

CheatEngine75.exe yi çalıştırın

windows defender tehdit algınlandı diye bir uyarı verecektir

daha sonra bu uyarıya tıklayın ve virüs ve tehdit koruması kısmında geçerli tehditlere izin verip eylemleri başlat seçeneğine tıklayın

CheatEngine75.exe yi tekrar çalıştırıp kurlumu tamamlayın

Kendi sitesinden indirdiyseniz virüslü değil kullanabilirsiniz
1.png

Cheat Engine'yi kendi sitesinden indirin.

CheatEngine75.exe yi çalıştırın.

Windows Defender tehdit algınlandı diye bir uyarı verecektir.

Daha sonra bu uyarıya tıklayın ve virüs ve tehdit koruması kısmında geçerli tehditlere izin verip eylemleri başlat seçeneğine tıklayın.

CheatEngine75.exe yi tekrar çalıştırıp kurlumu tamamlayın.

Kendi sitesinden indirdiyseniz virüslü değil kullanabilirsinizEki Görüntüle 1884045

Uptodown sitesinden indirmiştim virüs olmuş mudur?

Cheat Engine'yi kendi sitesinden indirin.

CheatEngine75.exe yi çalıştırın.

Windows Defender tehdit algınlandı diye bir uyarı verecektir.

Daha sonra bu uyarıya tıklayın ve virüs ve tehdit koruması kısmında geçerli tehditlere izin verip eylemleri başlat seçeneğine tıklayın.

CheatEngine75.exe yi tekrar çalıştırıp kurlumu tamamlayın.

Kendi sitesinden indirdiyseniz virüslü değil kullanabilirsinizEki Görüntüle 1884045

Kendi sitesinden indirin en iyisi. Cheat Engine virüs değil normalde ama güvenlik yazılımları virüs olarak algılıyor.

Cheat Engine'de virüs uyarısı vermesi normal, hatta normalde virüs olarak bile algılıyor fakat kendi sitesinden indirirseniz güvenli bir uygulama. Kendi sitesinde virüs olacak da başka bir sitede mi virüssüz olacak? Malwarebytes indirip tarama yapın, temiz ise virüs yoktur.

Malwarebytes de bir şey bulamadı.

Biri bir şey söylesin lütfen.
cheat engineyi kendi sitesinden indirin

CheatEngine75.exe yi çalıştırın

windows defender tehdit algınlandı diye bir uyarı verecektir

daha sonra bu uyarıya tıklayın ve virüs ve tehdit koruması kısmında geçerli tehditlere izin verip eylemleri başlat seçeneğine tıklayın

CheatEngine75.exe yi tekrar çalıştırıp kurlumu tamamlayın

Kendi sitesinden indirin en iyisi. Cheat Engine virüs değil normalde ama güvenlik yazılımları virüs olarak algılıyor.

Son düzenleme:

Linkteki cheat engineyi indirdiyseniz virüslü gibi görünüyor

neden bi programı ücretsiz olmasına rağmen kendi sitesinden indirmiyorsunuz ki...
ne yapmam lazım şimdi çünkü kendi sitesinden inidirince uyarı veriyodu bilginiz varsa yardım edermisiniz format mı atıyım

Geri
Yukarı