Upwork güvenilir mi?

Ups, ben yanlış anlamışım :D Hocam bana kısa bir açıklama yapar mısınız?
Deli gibi başvuruları kabul edilen ''vip'' gruplar var, bir sürü enformasyonu bulabileceğin ve tecrübeli kişilerden yardım alabileceğin. Çoğunlukla upwork en işinin ehli kişiler tarafından kullanılıyor. Yani öyle her yerde tecrübeleri bulamazsın. Başvuru olayı da çok çetrefillidir. Kolay kolay iş gelmez. Sürekli de gig güncelelmelisin ve ücretli olduğu yanlar da bir süre sonra...Neyse biraz hırsla inşallah birşeyler yapabilirsiniz :) Resme bakabilirsin.

Dosya Ekleri

• 2023-05-30_17-07.png
    2023-05-30_17-07.png
    454,2 KB · Görüntüleme: 72
Deli gibi başvuruları kabul edilen ''vip'' gruplar var, bir sürü enformasyonu bulabileceğin ve tecrübeli kişilerden yardım alabileceğin. Çoğunlukla upwork en işinin ehli kişiler tarafından kullanılıyor. Yani öyle her yerde tecrübeleri bulamazsın. Başvuru olayı da çok çetrefillidir. Kolay kolay iş gelmez. Sürekli de gig güncelelmelisin ve ücretli olduğu yanlar da bir süre sonra...Neyse biraz hırsla inşallah birşeyler yapabilirsiniz :) Resme bakabilirsin.
Nereden katılabilirim bu gibi gruplara?

Nereden katılabilirim bu gibi gruplara?
''Birlikte İhracat'' yaz google amcaya, yol seni istediğin yere götürür...
Sadece üye olmakla kalmıyorsun ve kanal sahibi sizinle belli günlerde istişare yapıyor öneriler veriyor, canlı görüntülü konuşmalar yapıyor. Yani başarılı olmaman tamamen olayın iç yüzüne hakim olma fırsatının olmaması ya da maruz kaldıgın bilgilerin bloglarda ''ek gelir'' kazanın ya da youtube'daki sizde bilmem kaç dolar kazanın ben bilmem kaç bin dolar kazandım gaz videolarıdır : ) Sonuç olarak yeteneğin yoksa hiçbiryerde barınamazsın !!

Ben hiçbir gruba katılmadım. Alanım çeviri ve içerik üreticiliği. Başvuru sırasında kendimi düzgünce anlattım (tecrübeme uygun bir dil kullanarak). Hemen onaylandı. Ekşi'de galiba birinin 86. başvurusunda teklifine yanıt gelmişti, ondan hareketle bana uygun olan tüm işlere başvurdum. 10. teklifi vermeden ilk işimi aldım. İlk işten sonrası zaten geliyor bir şekilde.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi gaz veren videolara da aldanmayın, zaman ve umut taciri hepsi.

Ben hiçbir gruba katılmadım. Alanım çeviri ve içerik üreticiliği. Başvuru sırasında kendimi düzgünce anlattım (tecrübeme uygun bir dil kullanarak). Hemen onaylandı. Ekşi'de galiba birinin 86. başvurusunda teklifine yanıt gelmişti, ondan hareketle bana uygun olan tüm işlere başvurdum. 10. teklifi vermeden ilk işimi aldım. İlk işten sonrası zaten geliyor bir şekilde.
Herkesin maruz kaldığı örüntüler bir olmuyor tabii ki...
Bir de çeviri yapıyorsanız zaten birçok şeye erkenden ulaşabiliyorsunuz demektir.
Grup bize milyonlar kazanmayı garanti etmez tabii ki...Ama dili olmayan ve tecrübelerden yararlanmak isteyenler için iyi bir seçenek diye düşünerek paylaşmak istedim. Bol kazançlar size de...

Yeni konular

Geri
Yukarı