Urbanears plattan 2 Bluetooth sorunu

Yusufkll

Centipat
Öncelikle merhaba geçen günlerde JBL T500 BT model bir kulaklık kullanıyordum. Seste cızırtı vardı ama bu cızırtıyı ailem duymadığını iddia ediyordu. Garantiye gönderdim. Media Markt'tan Urbanears Plattan 2 Bluetooth olan versiyonunu aldım, denerken gene cızırtı duydum. Aynı modelin farklı kulaklığını da istedim. Onda da cızırtı vardı. Alıp eve geldiğimde kablo taktım kulaklığa, kablo ile çalışırken hiç sıkıntı yok ama Bluetooth ile bağladığım cihazlarımda cızırtı oluyor. Farklı telefonlarda denedim, sıkıntı aynen devam ediyor. Bu cızırtı Bluetooth ile bağlıyken bazı şarkılarda hiç olmazken bazı şarkılarda acayip çok oluyor. Çözümü varsa öğrenebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz şeyin cızırtıdan ziyade dip ses olması muhtemel. Sessiz bir yerde elinizi çukur yapıp kulağınıza koyduğunuzda duyduğunuz sese benzer. Düşük bütçeli bluetooth kulaklıklarda sık karşılaşılan bir durum, size özel değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı