Urf Hero Önerisi

Kimse dememiş ben diyeyim. Her dakika URF oynamış birisi olarak söylüyorum şuana kadar URF'ta her heroyu gördüm bu hero kadar kanserini görmedim.
RUMBLE. Sürekli 1K bariyer, 495828438 hareket hızı ve 15 saniyede bir gelen 5K vuran ulti. Adam ulti ve Zhonya atarak fight kazandırıyor. 800 AD Rengar oynuyorum adam hasar yememişti. 57 armor kırıyorum %35 Dominik var üstüne. Bozuk çar.

Veigar. Q ile çok ciddi AP stack yapıyorsunuz. Oyun uzar ve Rabadon'u son item çıkarsanız W yeteneğine gerek kalmadan Q ve R yetenekleriyle oyun çok keyifli hale gelir. Normal modlarda R yeteneğinin nasıl teklediğini biliyorsunuz zaten.

Veigar. Q ile çok ciddi AP stack yapıyorsunuz. Oyun uzar ve Rabadon'u son item çıkarsanız W yeteneğine gerek kalmadan Q ve R yetenekleriyle oyun çok keyifli hale gelir. Normal modlarda R yeteneğinin nasıl teklediğini biliyorsunuz zaten.
3 Büyübüken, 1 Rabadon, 1 Hiçlik, 1 Morello en güçlü build olabilir URF için. 3000 AP kasmıştım sadece W ile adam öldürdüm. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı