USB 2.0 ile 3.0 arasındaki fark büyük mü?

Johnny Gat

Decapat
Merhaba, Laptopuma aparat ile USB yolundan HDD takacağım fakat 3.0 olanlar biraz pahalıydı onun yerine 2.0 tercih etmek istedim ama bu fark ne kadar büyük? HDD'de çok fark olur mu?

Merhaba, Laptopuma aparat ile USB yolundan HDD takacağım fakat 3.0 olanlar biraz pahalıydı onun yerine 2.0 tercih etmek istedim ama bu fark ne kadar büyük? HDD'de çok fark olur mu?
2.5 Aşağısını tercih etmeyin. Örneğin o HDD'e oyun veya önemli bir uygulama kurduğunuzda 2.0'da takılmalar ve donmalar yaşayacaksınız. Çoğu uygulamada bu durumu yaşamanız mümkün.

2.5 diye bir USB versiyonu daha önce hiç duymadım.
Biraz yanlış anlatım olmuş üzgünüm,2.5 inç'den bahsediyorum kısacası. 3.0 USB altında nerdeyse çoğu işleminde donma, takılma, geç yüklenme gibi sorunlarla karşılacaktır.

Biraz yanlış anlatım olmuş üzgünüm,2.5 inç'den bahsediyorum kısacası. 3.0 USB altında neredeyse çoğu işleminde donma, takılma, geç yüklenme gibi sorunlarla karşılacaktır.

İnç olduğunu belirtseydiniz bu karışıklık olmazdı.

Biraz yanlış anlatım olmuş üzgünüm,2.5 inç'den bahsediyorum kısacası. 3.0 USB altında nerdeyse çoğu işleminde donma, takılma, geç yüklenme gibi sorunlarla karşılacaktır.

Aparat ile kullanacağım bu arada. Kullanacağım HDD ise eski laptopumdaki HDD laptoptakiler 2.5 inç oluyor diye biliyorum o yüzden problem olmaz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı