USB 2.0 kablosu nereye bağlanır?

mert kesler

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selam herkese. Kasanin kendine bağlı bir USB 2.0 kablosu var bunu anakarta takacağım tabii ki çalışması için fakat anakart da 2 tane USB 2.0 portu var birisi USB34 biride USB56 anakartim asud B450M k II. Kabloyu bu iki portdan hangisine takmam lazım ben şimdilik bosta kalmasın diye USB34'e taktım ama emin olmak istedim. USB'den Windows yükleyeceğim bilgisayara çünkü toplama yaptım kendim kurdum ve Recep abi bir Windows kurulum rehberinde flashbellegi USB 2.0 portuna takmamizin daha iyi olacağını söylüyordu o yüzden sordum çünkü bilgisayari açamıyorum isletim sistemi istedigi hakkinda bir yazi geliyor ekrana. Şimdi kısaca bu kabloyu USB34'e mi yoksa USB56 ya mı takmam lazım?

Kitapçığından okuduğum kadarıyla bir farkı olmadığı yazıyor. İstediğinize takabilirsiniz.

Kitapçığından okudunuz derken ayni anakart sizde de var galiba. Bende biraz daha araştırma yaptim galiba bir farkı yokmus sadece numaralandirmak amacliymis ama birkaç kisinin daha cevap vermesini beklemem en doğrusu olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı