USB 2.0 portundan cızırtı geliyor

Ditarium

Hectopat
Herkese selamlar.
Laptopun solunda USB 2.0 portu mevcut. O porta bir şey taktığımda direkt porttan çok tiz bir ses geliyor. Taktığım cihaz çalışıyor fakat ses neden geliyor olabilir acaba?
Yardımınız için teşekkür ederim.

USB portuna bir şey takmadığımda ses olmuyor ve disk sesine hiç benzemiyor bilemedim açıkçası :(
aynı sorunu yaşıyorum 2.0 a fareyi takınca bip sesi geliyor fakat çıkarınca gidiyor 3.0 a takıyorum hiçbir sorun yok. bende aynı laptobu kullanıyorum seninle abra a7 v11.1 düzeltebildin mi sorunu bana da yardımcı olursan sevinirim.

Yok düzeltemedim halen. Çok sinir bozucu bir durum. Klavyeyi ışığı kapatıp kullanıyorum.
aynı sorunu yaşıyorum 2.0 a fareyi takınca bip sesi geliyor fakat çıkarınca gidiyor 3.0 a takıyorum hiçbir sorun yok. bende aynı laptobu kullanıyorum seninle abra a7 v11.1 düzeltebildin mi sorunu bana da yardımcı olursan sevinirim.

ben realtek audio driverını sildim sorun kalkıyor fakat bu sefer de soundblasterı kullanamıyorsun realtek driverı olmadan. yükleyince cızırtı geri geliyor aklımda olsaydı da msi alsaydım monster hep sorunlu
Dediğinizi deniycem. Demekki yazılımsal sorun. Yazılımsal olmadığını söyleyenler vardı. Pmv filtresi olmadığı için ses çıktığını söyleyenler var.

Dediğinizi deniycem. Demekki yazılımsal sorun. Yazılımsal olmadığını söyleyenler vardı. Pmv filtresi olmadığı için ses çıktığını söyleyenler var.
yok hayır ben format atmadan önce yoktu bu ses format attıktan sonra hatta driver yükledikten sonra olmaya başladı dediğim gibi onu silince ses gitti ama realtek driverını bir şekilde yüklememiz gerekiyor soundblasterı kullanabilmek için onu çözemedim hala sen çözersen bilgi verirsen sevinirim

yok hayır ben format atmadan önce yoktu bu ses format attıktan sonra hatta driver yükledikten sonra olmaya başladı dediğim gibi onu silince ses gitti ama realtek driverını bir şekilde yüklememiz gerekiyor soundblasterı kullanabilmek için onu çözemedim hala sen çözersen bilgi verirsen sevinirim
Selamlar tekrardan. DDU ile Realtek driver silip ışıkları açtığımda tiz ses halen gelmeye devam etti. Muhtemelen anakart ile ilgili bir sorun değilde 'eksiklik'. Sanırsam anakartlarda pmv filtrelemesi olmadığı için ses çıkıyor.

Selamlar tekrardan. DDU ile Realtek driver silip ışıkları açtığımda tiz ses halen gelmeye devam etti. Muhtemelen anakart ile ilgili bir sorun değilde 'eksiklik'. Sanırsam anakartlarda pmv filtrelemesi olmadığı için ses çıkıyor.
sanmıyorum çünkü dediğim gibi aylardır kullanıyorum hiçbirşeyi yoktu temiz bir format atayım dedim formattan sonra bu ses gelmeye başladı. sağdaki 3.0 portuna takıyorum fareyi ses gelmiyor 2.0 a takıyorum eski çevirmeli ağa bağlanınca çıkan ses gibi cızırtı geliyor. çıkarıyorum gidiyor çok saçma :D

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı