USB 3.0 Bellek USB 3.0 Portunda Çalışmıyor

Enver 09

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi böyle bir sorun görmemiş olabilirsiniz, İngilizce aradım benzer sorunları buldum ancak çözemedim. USB 3.0 belleğim Sandisk'in Ultra Dual Drive USB 3.0 modeli, Rufusla Windows 10 yüklemesi hazırlamıştım. Ondan sonra olanlar oldu. Anakartım MSI H270M Mortar Arctic, USB 3.0 portları farklı USB 3.0 cihazlarla (Farklı flash bellekler ve harddisklerle) gayet uyumlu ve tam hızda çalışıyor ancak bahsettiğim flash belleği taktığımda hiçbir şekilde tepki vermiyor Aygıt Yöneticisinde vs. hiçbir şekilde göremiyorum. Aynı flash belleği herhangi bir USB 2.0 portuna taktığımda ise hiçbir sorun kalmıyor, her şey çalışıyor. SSD'lerde olduğu gibi bu belleğin Firmware'ini güncellesem ya da yeniden yüklesem (yapılabiliyorsa) sorunumu çözer mi veya bu sorunu çözmek için nasıl bir yol izleyebilirim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı