USB 3.0 portunda 2.0 cihazlar çalışır mı?

gyroxx

Picopat
Daha fazla  
Benim bilgisayarımdaki 1 tane USB girişi hariç girişler bozuk(böyle aldım) bu nedenle USB çoklayıcı alacağım. Bir adet 7 portlu USB 3.0 olan bir USB çoklayıcı buldum ama benim kulaklık, mouse ve klavyem sanırım USB 2.0 çalışır mı? Çalışır ise kesintiye uğrayarakmı çalışır?

Alacağım USB çoklayıcının linki;

Benim bilgisayarımdaki 1 tane USB girişi hariç girişler bozuk(böyle aldım) bu nedenle USB çoklayıcı alacağım. Bir adet 7 portlu USB 3.0 olan bir USB çoklayıcı buldum ama benim kulaklık, mouse ve klavyem sanırım USB 2.0 çalışır mı? Çalışır ise kesintiye uğrayarakmı çalışır?

Alacağım USB çoklayıcının linki;
Çoklayıcı 3.0 destekliyor diye ekipmaninda desteklemek zorunda değil. Sadece 2.0 performansı alırsın.

7 port 3.0 için biraz ucuz ve Çin işi geldi gözüme. Tabii karar sizin çok hızlı veri aktarımı falan yapmayacaksanız iş görecektir.

Hocam klavye kulaklık mouse ve USB vs için kullanacağım sizce bir sıkıntı olur mu?

Hocam klavye kulaklık mouse ve USB vs için kullanacağım sizce bir sıkıntı olur mu?

7 port 3.0 için biraz ucuz ve Çin işi geldi gözüme. Tabii karar sizin çok hızlı veri aktarımı falan yapmayacaksanız iş görecektir.

Veya önerebileceğiniz bir ürün var mı?

Çok sorun olacağını sanmıyorum o halde.

Hocam bir sorum daha olacak zahmet olmazsa benim mouse ve klavyemin USB gölümü siyah bu da 2.0 demek oluyor ama mouseum Razer olduğundan USB bölümü yeşil bu 3.0 mı 2.0 mı demek oluyor eğer oda 2.0 ise 2.0 çoğaltıcı alacağım.

Çok sorun olacağını sanmıyorum o halde.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01M6C9DPK/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Bu ürünü 250liraya almıştım. Aktif olarak kullanıyorum gayet de memnunum.

Pahalı geldi hocam :)

Hocam bir sorum daha olacak zahmet olmazsa benim mouse ve klavyemin USB gölümü siyah bu da 2.0 demek oluyor ama farem Razer olduğundan USB bölümü yeşil bu 3.0 mı 2.0 mı demek oluyor eğer oda 2.0 ise 2.0 çoğaltıcı alacağım.

Mouselarda 3.0 veya 2.0 olmasının ne farkı var hiç bilmiyorum vallahi.

Pahalı geldi hocam :)

Şu an ki fiyatına ben de almayabilirdim. Gerçi aldığım zamanda 250 lira da iyi paraydı. Ama benim asıl ihtiyacım Ethernet olduğu için onu aldım. Düz USB çoğaltıcılar daha uygundur.

Mouselarda 3.0 veya 2.0 olmasının ne farkı var hiç bilmiyorum vallahi.

Şu an ki fiyatına ben de almayabilirdim. Gerçi aldığım zamanda 250 lira da iyi paraydı. Ama benim asıl ihtiyacım Ethernet olduğu için onu aldım. Düz USB çoğaltıcılar daha uygundur.

Anladım sağ olun ben ya bunu ya da daha ucuzunu alırım.

Geri
Yukarı