USB 3.0 Desteği Olmayan Anakarta USB 3.0 Kablosu Nasıl Takılabilir?

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 12B
Bir de bir şey daha sorayım ya, benim ekran kartı iyi mi ? :) İçime pek sinmedi gibi şu Vatan'da ki yeni kartları görünce. Oyunları ultrada açıyorum memnunum fakat ne bileyim bilen birinden de duymak istiyorum.

Ayrı bir konu açayım mı yoksa burdan mı yazarısınız ?

Nasıl bir ekran kartıdır detaylı açıklar mısınız lütfen? Kaç yıl götürür? Sürekli sistem upgrade yapamam. İyiyse neden iyi? Kötüyse neden kötü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben senin sisteme yakın bir sistem toplamayı düşünüyorum ama seninkinden farklı olarak asus gtx770 ve corsair 300r olcak.

Sistemin aslında iyi ama ekran kartı biraz daha yüksek olabilirdi. En azından gtx760 çok güzel giderdi.

Teknoloji dünyasında geleceğe yatırım diye bir şey yoktur. En basit örneği insanlar hızlar yetmeyecek Ram'lar uçacak falan beklerken. SSD teknolojisi piyasaya düştü. Bu açıdan baktığında her yeni çıkan ürüne için gidecektir elbet ama çekinme yada heves etme. Güzel bir ekran kartı günümüz oyunlarında önümüzdeki 1-2 sene içindede ultra ayarlar için sıkıntı çekeceğini düşünmüyorum.

USB 3.0 to USB 2.0 kablosuyla çözebilirsiniz fakat USB 2.0 hızında kullanırsınız. Ben de bu sorunu yaşadım bugün. Çalışmıyordu bir baktım kablo takılı değil. Çünkü takılacak yer yokmuş. :D

Teşekkür ederim Renic sağolasın. İçimi rahatlattın :) İyi bari oynamaya devam o zaman 2-3 yıl gitsin, sonrasında alırım belki ekran kartı tekrardan. Bütçe sıkıntım var da. 

USB 3.0 to USB 2.0 kablosuyla çözebilirsiniz fakat USB 2.0 hızında kullanırsınız. Ben de bu sorunu yaşadım bugün. Çalışmıyordu bir baktım kablo takılı değil. Çünkü takılacak yer yokmuş. :D

İşte onu nereden bulacağım? Bir türlü bulamadım o çeviriciyi, bulsam bende öyle yapacaktım.

Teşekkür ederim Renic sağolasın.İçimi rahatlattın :) İyi bari oynamaya devam ozaman 2-3 yıl gitsin
sonrasında alırım belki ekran kartı tekrardan bütçe sıkıntım varda. 
İşte onu nerden bulucam bi türlü bulamadım o çeviriciyi bulsam bende öyle yapıcaktım.

Anakartın içinden çıkıyor diye biliyorum ama?

Bende çıkmadı o yav.Her anakarttan çıkıyormuydu vatandamı düşürdüler acaba kafayı yicem en sonunda.Baktım kaç kez yok kablo hiç.Sadece sata kablosu var.

Bir arkadaş bana öyle demişti yani aynı konuyu ben de açmıştım bugün. Kasayı taktım ama daha sonra tekrar çıkarmaya üşendim bakmadım bile. :D

Nereden bulacağım şimdi o dönüştürücüyü? Sürekli kasayı çekmekten bıktım vallahi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı