USB 3.0 driveri nasıl yüklenir?

CRYWOLF25

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarda Windows 8.1 yüklüyken herhangi bir sorun yoktu. Bilgisayarı Windows 10'a yükselttim ve bu driverı yükleyemediğim için anakartın USB 3.0 girişleri çalışmıyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (28).png
    Ekran Görüntüsü (28).png
    136,2 KB · Görüntüleme: 139
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kısım mı ?
Eskiden Windows 10 kullanıyordum ve böyle bir problem yoktu. 8.1'in oyunda daha fazla FPS verdiğini fark ettiğim için 8.1 geçtim bir süre kullandım ve tekrar 10'a geçtim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (30).png
    Ekran Görüntüsü (30).png
    81,6 KB · Görüntüleme: 190
Son düzenleme:
USB\ASMEDIAROOT_Hub&VID1B21&PID1042&VER01166101

evet

Mavi renk, sürücüyü indir butonuna basın.

İndirip klasöre çıkardıktan sonra aygıt yöneticisinden belirli aygıta sağ tıklayıp "sürücü yazılımını güncelleştir" ardından da "sürücü dosyaları için bilgisayarımı tara"ya basıp dosyaları ayıkladığınız klasörü seçin.

Not: Dosyaları ayıkladığınız klasörde başka dosyalar bulunmasın.

Deniyorum teşekkürler.
Böyle bir hata verdi.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (34).png
    Ekran Görüntüsü (34).png
    50,9 KB · Görüntüleme: 131
Aşağıdaki sürücüyü dene bakalım.
Not: Softpedia en güvenilir sitelerden biridir. Bir sorun olmayacaktır güvenlik konusunda, merak etme.

1- Linke girip mavi renkteki DOWNLOAD NOW yazısına tıkla. Başka bir sayfaya yönlendirileceksin, orada bekle. Otomatik olarak indirme başlayacak.

2- İndirdiğin ZIP dosyasının içerisindeki klasörü masaüstüne at.

3- Aygıt yöneticisine girip aygıta sağ tıklayıp şu yolu izle: "Sürücüyü güncelleştir > Bilgisayarımdaki sürücülere göz at".

4- "Gözat..." butonuna tıklayıp masaüstüne attığın klasörü seç ve "Sonraki" butonuna basarak kurulumu başlat.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı