USB 3.0 flash bellek önerisi

Hocam, kapasitesi ne olsun? Fiyatı ne kadar olsun? Bunlar da önemli.

Hocam, kapasitesi ne olsun? Fiyatı ne kadar olsun? Bunlar da önemli.
Hocam nereye baksam genelde USB'ler 7946237 MB/sn okuma ve 0.1KB/sn yazma hızına sahip oluyorlar. Yazma hızı da iyi olan, ısınmayan bir USB var mı bildiğiniz?

Samsung alabilirsiniz. Bu konuda başarılı. Isınma olabilir. Zarar vermez. Bende SanDisk var. Takılı olduğu sürece ısınıyor. Zararını görmedim.

Samsung alabilirsiniz. Bu konuda başarılı. Isınma olabilir. Zarar vermez. Bende SanDisk var. Takılı olduğu sürece ısınıyor. Zararını görmedim.
Aynen SanDisk yeni eski belleğim ısınıyor. Bende zararını görmedim ama çok önermiyorum. Çok kullanmadım belki ileride sorun çıkar.

Sandisk olup 1 sene bozulmadan kullandığım belleğim olmadı.

Sandisk olup 1 sene bozulmadan kullandığım belleğim olmadı.
Sizinki gene iyiymiş. Bundan 2 sene önce 2 tane 16 GB Cruzer Blade aldım. İkiside 1 ay içinde iskartaya çıktı. Şuan 3-4 yaşında olan 8 GB olanı sağlam duruyor. Ben tüm USB'leri Kingston almaya başladım. 16'lik DT50 ve 32'lik 100 G3 var elimde. DT50 2 senedir sapasağlam. Tek sikintisi ısınıyor ama metal gövde olduğundan normal.

32 GB 80TL Biraz pahalı bence. 32 GB'a en fazla 50-60TL veririm ben.

Bu iyi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı