USB 3.0 header uzatma kablosu önerisi

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Anakarta bağladığım USB 3.0 header kablosunun baş kısmı çok fazla kırıldı, pek hoşuma gitmedi. Uzun kullanımda sorun olacağını düşünüyorum. L biçiminde bir USB 3.0 header satılıyor mu veya daha kısa uçlu USB 3.0 header bulunuyor mu?

Dosya Ekleri

• images (47).jpeg
    images (47).jpeg
    62,3 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Aynen bu tip bir şey lazım. Peki bunun L kablo biçimlisi var mı? Bir de bunlar verimlilik kaybı yaşatır mı?
L şeklinde kablo nasıl olur anlamadım valla kusura bakma :D

Verimlilik konusunda inan hiç bir bilgim yok ama monitörün DVI, HDMI kablosu gibi kaliteli bir ürün alınırsa bir problem olacağını zannetmiyorum.

Dediğin gibi bulamadım vallahi Amazon'da zaten. Anakarta giriş kısımları hep aynı düz, 90 derece olan yok zannedersem.
Bu USB 3.0 girişinden hep nefret etmişimdir zaten. Berbat bir giriş. Teşekkürler hocam attığınız ürünün ucuzunu arayacağım.

Bu USB 3.0 girişinden hep nefret etmişimdir zaten. Berbat bir giriş. Teşekkürler hocam attığınız ürünün ucuzunu arayacağım.
Aslında çoğu anakartta girişi yatay olarak yapıyorlar artık, ama dediğin gibi takması sıkıntılı, uzun sürede çok bir problem yaratacağını düşünmüyorum. Sonuçta her gün takıp sökülen bir parça değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı