USB 3.0 ile monitörden görüntü alınabilir mi?

USB'ler arasında sadece görüntü aktarımına sahip Type-C kablo ve porr ile görüntü alınabilir. Ve görüntü almak için sadece HDMI değil Display Port, görüntü aktarımına sahip Type-C, VGA kablo, DVİ kablo ve dahası ile de görüntü alınabilir.

Muhtemelen dönüştürücüde probem var. Sanırsam Matebook D16 kullanıyorsunuz, D16 Type-C ile görüntü aktarmi destekliyor. Ama neden HDMI kullanmadınız?

USB'ler arasında sadece görüntü aktarımına sahip Type-C kablo ve porr ile görüntü alınabilir. Ve görüntü almak için sadece HDMI değil Display Port, görüntü aktarımına sahip Type-C, VGA kablo, DVİ kablo ve dahası ile de görüntü alınabilir.

Muhtemelen dönüştürücüde probem var. Sanırsam Matebook D16 kullanıyorsunuz, D16 Type-C ile görüntü aktarmi destekliyor. Ama neden HDMI kullanmadınız?
HDMI kablom yok ki, bendeki kabloları belirttim ilk sayfadaki fotoğrafta. Cihaz MacBook Pro 2017.
Type-c ile USB-A ile görüntü aktarımı olmaz zaten. Sen type-c to DP veya HDMI dönüştürücü olman lazım.
Mecburen öyle yaptım. USB-A olan bazı şeyleri calıstırıyordu bendeki çevirici. Ama monitör konusunda olmadı :D
Ekleme: Displayport to USB-C kablosuyla problemi giderdim.

Son düzenleme:
@The User 0 Merhaba,elinizde USB 3.0 to HDMI adaptör olduğunu belirtmişssiniz.Laptop üzerinden çift monitör kullanmayı düşünüyorum fakat bir hdmi bir vga port'a sahibim.Vga to Hdmi denedim fakat görüntü kalitesi pek iyi değil.Siz hangi adapter'i kullanıyorsunuz? Görüntü kalitesi bakımından direkt hdmi bağlantı ile arasında ne kadar bir fark var? Gecikme mevcut mu? Mevcut ise kabul edilebilir seviyede mi? Ne kadar süredir kullanıyorsuz? Çeviri yapıdığı için kayıplar olabilir fakat vasat bir görüntü istemiyorum açıkası.Direkt hdmi bağlantısına yakın bir görüntü istiyorum.Tabii adapterin kalitesi burada önemli. Ugreen usb-a to hdmi almayı planlıyorum.Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama merakımı giderirseniz mutlu olurum,Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı