USB 3.0 uzatma kablosu 4 adet 3 TB diski çalıştıramıyor

Canberk70

Centipat
Daha fazla  
RAM
32 GB
SSD veya HDD modeli
980 Samsung
Ekran kartı
RX 550
Anakart
X470 MSI
İşlemci
2600X
Benim sorum da su: Anakartim MSI X470 USB 3.1 ama USB uzatama kablosu aliyorum USB 3.0 1.5 mt 4 adet, 4 adet 3 TB diski takıyorum ayni anda calistarmiyor. Neden? USB 2.0 kablo takiyorum hepsi calisiyor.

E ozmam USB 03 akimi daha iyidir neden sorun yaratiyor alfas kablo denedim ayni basaka markalarida denedim

En kötü markaların ürünlerini denemişsiniz. Ugreen alın.

Valaha kardes bilmiyorum artik Ugreen de 82 TL tanesi alirim da ise yaracak mı onemli iste bakir uclumu neymis su bu diyor ama bunu alacağım bakalim.

En kötü markaların ürünlerini denemişsiniz. Ugreen alın.

Ugreen kablo ile denediniz mi?

Bu Teknostore site guvenli mi, odme yapariz ürün falan gelmese.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211208-140026_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211208-140026_Samsung Internet.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
Güvensiz olduğunu duymadım. Başka siteden de bakabilirsiniz.

Alacağım deneyecegim inşallah bu calistir rahat. Harici disklerim hem USB'den guc aliyor hem de adaptorden ikisini de takıyorum. Zaten bakirmis ici falan urunun.

Hocam aldim kablodan geliyor bakalim sonuc ne olacak goreceğiz.

Tamamdır hocam. Duruma göre yazarsınız.

Tamamdır hocam. Duruma göre yazarsınız.

İnşallah calistirir hocam. 4 adet 8'lik RAM var islemci 2600X 500GB M.2 var Samsung. Cooler Master 360'lik sivi sogutma var 3 adet Halo fan var ustunde kasa onunde 200M 2 adet fan var 3 adet de 3 TB guvenlik diski var ekran kartim. Simdilik 4 GB guc yeterli PSU Corsair RM850X bu PSU'nun bunlara gucu yetme sansi yok. 4 adet harici 3 TB adaptorlu diskim var surekli takili degil bunlar isim oldugunda açıyorum.

HDD'ler fazla güç tüketiyor.
Senin sorunun USB 3.0'ın HDD'ye enerji sağlayamaması.
İnşallah calistirir hocam. 4 adet 8'lik RAM var islemci 2600X 500GB M.2 var Samsung. Cooler Master 360'lik sivi sogutma var 3 adet Halo fan var ustunde kasa onunde 200M 2 adet fan var 3 adet de 3 TB guvenlik diski var ekran kartim. Simdilik 4 GB guc yeterli PSU Corsair RM850X bu PSU'nun bunlara gucu yetme sansi yok. 4 adet harici 3 TB adaptorlu diskim var surekli takili degil bunlar isim oldugunda açıyorum.
PSU ile alakası yok zaten. USB'ler fazla güç sağlayamıyor.

Geri
Yukarı