USB 3.0'a Windows 11 kurmak

Ömer Emrh

Decapat
Daha fazla  
Wintousb yardımıyla USB3.0'a Windows 11 kurarsam çok yavaş olur mu açaba? Şu an SSD bozuldugu için PC'mi calıştıramıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her USB belleğin okuma ve yazma hızları aynı değildir. Bu durumda benim flash belleğim sizin belleğinize göre yavaş olabilir, ya da hızlı olabilir. Ne diyebilirim peki şimdi ? Flash bellek marka model nedir ?

sandisk 32gb usb 3.0

Sadece marka belirtmişsiniz. Sandisk'in bir sürü modeli var. Her neyse, yani Windows 11 yeni çıkmış ve şu an beta sürümü olan bir sistem. Pek sanmıyorum Flash belleğe Windows 11 yükleyip deneyen birilerinin olacağını. En iyisi deneyin ve bakın performans nasıl olacak. Merak ettim açıkcası. İyi performans alırsanız ben de yedekse tutarım bir flash bellek içinde :)

Wintousb yardımıyla USB3.0'a Windows 11 kurarsam çok yavaş olur mu açaba? Şu an SSD bozuldugu için PC'mi calıştıramıyorum.
Benim hatırladığım USB 3.0 portuna wintousb ile yaptığınız sistemi bağlayınca çalışmıyor. Yani ne olursa olsun 2.0 hızında alacaksınız. Windows10 bile çekilmiyor denemek için kullanıyorum. Bu bilgiyi teyit etmenizde fayda var yine yanlış yönlendirme olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı