USB arabada çalışmıyor

enes sert

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba aranıza yeni katıldım desteğinize ihtiyacım var .
Aracım Ford focus trend x 2013
Düne kadar dinlediğim flash bellek bugün arabada usb desteklemiyor yazıyor . Ardından usb bağlantısı kesildi yazıyor Başka usb takıyorum hepsinde aynı yazıyor . Fat32 yaptım rules de mbr olarak işaretledim hepsini yaptım yine olmuyor . Başka ne sıkıntısı olabilir çözebilecek var mi ?

Merhaba aranıza yeni katıldım desteğinize ihtiyacım var.
Aracım Ford focus trend X 2013.
Düne kadar dinlediğim flash bellek bugün arabada USB desteklemiyor yazıyor. Ardından USB bağlantısı kesildi yazıyor başka USB takıyorum hepsinde aynı yazıyor. FAT32 yaptım rules de MBR olarak işaretledim hepsini yaptım yine olmuyor. Başka ne sıkıntısı olabilir çözebilecek var mi?

Radyoda sorun olabilir.

Usb yi görüyor desteklenmiyor yazıyor daha sonra bağlantı kesildi yazıyor yanmış olsa desteklenmiyor yazar mi
Yazar. Yani alet bir şey takıldığını görüyor ama çalıştıracak kadar enerji veremiyor dolayısıyla yarıda kalıyor işlem. Başka usb de denemişsiniz, bu usb de başka yerde çalışıyorsa büyük ihtimalle arabanın USB okuyucusu zarar görmüş. Bence tabi.

Yazar. Yani alet bir şey takıldığını görüyor ama çalıştıracak kadar enerji veremiyor dolayısıyla yarıda kalıyor işlem. Başka usb de denemişsiniz, bu usb de başka yerde çalışıyorsa büyük ihtimalle arabanın USB okuyucusu zarar görmüş. Bence tabi.
Komple sökülecek o zaman

Babamda da aynı araba var ben USB'yi ön koltuktaki bagaj gibi bir yere takıyorum. Ve takmadan önce üflüyorum tozlar gitsin diye. Gayet iyi çalışıyordu.

Geri
Yukarı