USB araçları telefona bağlayıp Wireless yapan program var mı?

MartellX

Decapat
Daha fazla  
Uzanıp oyun oynamayı seven ve Wireless gamepadi olmayan insanlar için bir telefon uygulaması var mı? Yani Android telefonu bilgisayara internetle bağlayıp, sonra telefona OTG kablosuyla, fare, klavye ve gamepad bağlayıp onu Wireless yapan uygulama veya bir donanım var mıdır? Veya böyle bir donanım var mıdır? (Wireless USB Hub gibi)

Uzanıp oyun oynamayı seven ve Wireless gamepadi olmayan insanlar için bir telefon uygulaması var mı? Yani Android telefonu bilgisayara internetle bağlayıp, sonra telefona OTG kablosuyla, fare, klavye ve gamepad bağlayıp onu Wireless yapan uygulama veya bir donanım var mıdır? Veya böyle bir donanım var mıdır? (Wireless USB Hub gibi)
Steam Link ile telefonu Steam'a bağlandığınız zaman bunu yapabilirsiniz. Gamepadi OTG ile telefona bağlamanız ve Steam Link üzerinden ayarlarını yapmanız lazım.

Steam link ile telefonu Steam'a bağlandığınız zaman bunu yapabilirsiniz. Gamepadi OTG ile telefona bağlamanız ve Steam link üzerinden ayarlarını yapmanız lazım.

Denedim ancak Xbox Game Pass oyunlarını Steam üzerinden açamadım. Evet Steam oyunları sorunsuz çalışıyor ama tüm bilgisayarı kontrol edemiyorum. Daha kapsamlı bir uygulama yok mudur?

Denedim ancak Xbox Game Pass oyunlarını Steam üzerinden açamadım. Evet Steam oyunları sorunsuz çalışıyor ama tüm bilgisayarı kontrol edemiyorum. Daha kapsamlı bir uygulama yok mudur?
Eğer Steam üzerinden oyunlar sekmesindeki Steam harici bir oyunu Kütüphaneme ekle seçeneği ile oyunu açtığınız platformu eklerseniz oynayabilirsiniz. Mesela ben Ubisoft Connet'i açarak The Crew 2 oyununu telefonda oynayabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı