"USB Aygıtı Arızalı Olduğundan Tanınmadı" Hatası

Halid_bin_Velid

Hectopat
SN RW 8 oyuncu kulaklığım var, aldıktan 3 hafta sonra hata vermeye başladı, hata şu: USB aygıtı arızalı olduğundan Windows bu aygıtı tanınmadı.
Bu arada USB'ye taktığımda ışıkları yanıyor, yani güç gidiyor. Diğer portları denedim olmadı, aygıtı kaldırdım yine olmadı, güncellemeyi denedim sürücüyü bilgisayarımdan seç diyorum güncellerken hata oluştu diyor, lütfen yardım edin nasıl çözebilirim.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim aynısı bana oldu. BİOS menü'de klavye mouse çalışıyor ama windowsdayken çalışmıyor. Böyle ise USB portlar kısa devre yapmış. Anakart değiştirmen lazım. %100 ve tek çözüm yolu bu

Kardeşim aynısı bana oldu. BİOS menü'de klavye mouse çalışıyor ama windowsdayken çalışmıyor. Böyle ise USB portlar kısa devre yapmış. Anakart değiştirmen lazım. %100 ve tek çözüm yolu bu
Ama sadece kulaklık ta oluyor bu sorun başka bişey takınca sıkıntı yok ve başka bilgisayrda da denedik ondada aynı hatayı verdi muhtemelen sıkıntı kulaklıkta

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı