USB Aygıtına Erişilemiyor Hatası

arslansamet6

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün bilgisayara Ubuntu kurmak için flash belleğime ISO'sunu yazdırıyordum (kullandığım program LiLi USB Creator) bir anda program kafayı yedi ve kendini kapattı, ardından flash belleğimi açmaya çalıştığımda hata verdi. Biçimlendirmeyi denedim ama biçimlendir dediğimde herhangi bir şey olmuyor.

1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün bilgisayara Ubuntu kurmak için flash belleğime ISO'sunu yazdırıyordum (kullandığım program LiLi USB Creator) bir anda program kafayı yedi ve kendini kapattı, ardından flash belleğimi açmaya çalıştığımda hata verdi. Biçimlendirmeyi denedim ama biçimlendir dediğimde herhangi bir şey olmuyor.

Eki Görüntüle 305341
Bende de en son Win32Diskİmager ile flaşa İSO dosyası yazdırırken yanıt vermeyi durdurunca olmuştu. Sonuç attım çöpe flaşı.

Flash bellek ölmüş. ISO yazarken ya da biçimlendirirken oluşan hatalar (programın arıza vermesi, flashın çıkartılması-yerinden oynaması gibi) kalıcı hasarlar veriyor.
Benim de microsd kartım biçimlendirilirken telefon takılı kalmıştı. Sonuç olarak sd kart çöp oldu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı