USB belleği takınca "diskte sorun var" hatası

founderkral

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir flash belleğimin içerisinde önemli fotoğraflar var ve bu flash belleği bilgisayara taktığımızda bu diskte problem var sorunu tarayıp düzeltmek için dokunun diyor. Biz bu seçeneği seçersek içindekilerin silinip silinmeceğinden emin değiliz. Başka bir bilgisayarda da aynı hatayı aldığımızdan bu dosyaları kurtarmak istiyoruz. Sizce ne yapabiliriz?

Merhaba. Bir flash belleğimin içerisinde önemli fotoğraflar var ve bu flash belleği bilgisayara taktığımızda bu diskte problem var sorunu tarayıp düzeltmek için dokunun diyor. Biz bu seçeneği seçersek içindekilerin silinip silinmeceğinden emin değiliz. Başka bir bilgisayarda da aynı hatayı aldığımızdan bu dosyaları kurtarmak istiyoruz. Sizce ne yapabiliriz?
Dosyalar görünmüyor mu? Görünmüyor ise bahsettiğiniz bildirimi atar mısınız?

OTG kablosu varsa telefonunuza atın. Bu hata ya port girişi bozuksa yada usb bozuksa ortaya çıkar. Yada başka bir cihazda açmaya çalışın.

OTG kablosu varsa telefonunuza atın. Bu hata ya port girişi bozuksa yada usb bozuksa ortaya çıkar. Yada başka bir cihazda açmaya çalışın.
Başka bir bilgisayarda denedim aynı problemi aldım.
Dosyalar görünüyor ancak dosyalar üzerinde herhangi bir işlem yapamıyoruz. Diskte bir problem var diyor.
Söylemeyi unuttum sadece klasörler görünüyor içi açılmıyor.

Ekran görüntüsü alabilir miyim?

Dosya Ekleri

• IMG_20240207_220943.jpg
    IMG_20240207_220943.jpg
    242,1 KB · Görüntüleme: 13
Maalesef başka çözüm yok Windows' un dediğinden başka. Deneyin eğer olmaz ise çeşitli programlar var verileri kurtarıyor dosya silinse bile.

Geri
Yukarı