USB bellek açılırken hata veriyor

Rhothomir96

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben USB'yi açamıyordum. Aklınıza gelebilecek her şeyi kurcaladım fakat bir şeyleri bozdum sanırım. Hiçbir şeye giremiyorum. Bilgisayarınızı etkileyen kısıtlamalar nedeniyle bu işlem iptal edildi. Lütfen sistem yöneticinize başvurun yazıyor kullanıcı ayarlarını bozdum sanırım 🤦🏻‍♂️ geri açmaya çalışıyorum ama regedit falan neredeyse hiçbir şeye giremiyorum Windows 10 Home diye hatırlıyorum çünkü ona da giriş yapamıyorum yardımcı olur musunuz bilgisayardan internet bile kullanamıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG20220126190553.jpg
    IMG20220126190553.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 31
Arkadaşlar merhaba. Ben USB'yi açamıyordum. Aklınıza gelebilecek her şeyi kurcaladım fakat bir şeyleri bozdum sanırım. Hiçbir şeye giremiyorum. Bilgisayarınızı etkileyen kısıtlamalar nedeniyle bu işlem iptal edildi. Lütfen sistem yöneticinize başvurun yazıyor kullanıcı ayarlarını bozdum sanırım 🤦🏻‍♂️ geri açmaya çalışıyorum ama regedit falan neredeyse hiçbir şeye giremiyorum Windows 10 Home diye hatırlıyorum çünkü ona da giriş yapamıyorum yardımcı olur musunuz bilgisayardan internet bile kullanamıyorum.
knk ka bir seçenek belirleyin kısmına gir ve ordan fabrika ayarlarına dön yada başlangıçla bişi vardı başlangıç ayarlarına dön galiba o olabilir sen bakarsın ona tıkla eğer düzelmese format at ama herşeyi kaldıra basma dosyalarımı saklaya bas yüklediklerin durucak windowsun geri fabrika ayarlarına döner eğer olmasa ben bişi bilmiyom

Kanka ka bir seçenek belirleyin kısmına gir ve oradan fabrika ayarlarına dön ya da başlangıçla bir şey vardı başlangıç ayarlarına dön galiba o olabilir sen bakarsın ona tıkla eğer düzelmese format at ama her şeyi kaldıra basma dosyalarımı saklaya bas yüklediklerin duracak Windows'un geri fabrika ayarlarına döner eğer olmasa ben bir şey bilmiyorum.

Nereden gireceğim oralara biraz detaylı anlatır mısın?

Nereden gireceğim oralara biraz detaylı anlatır mısın?
tmm knk bilgisayarı aç ve shift tuşuna basarak yeniden başlata bas parola soran yerden yapabilirsin veya ctrl+alt+delete tuşlarına bas ordan yeniden başlatabilirsin ama shift tuşuna basarak yeniden başlatıyorsun unutma

tmm kank bilgisayarı aç ve shift yuşuna basarak bilgisayarı yeniden başlat. eğer yeniden başlatamıyorsan parola yerinde sağ alt köşedeki yeniden başlata tıkla ama elin shift tuşunda olsun eğer olmuyorsa parolanı girebiliyorsan gir sonra ctrl+alt+delete tuşlarına bas ama sırayla sonra gelen pencerede yine sağ alt köşede bulunan yeniden başlata bas ama elin shit tuşunda olsun knk inş pc düzelir ve beni anlayabilmişsindir.

Tamam kank bilgisayarı aç ve Shift yuşuna basarak bilgisayarı yeniden başlat. Eğer yeniden başlatamıyorsan parola yerinde sağ alt köşedeki yeniden başlata tıkla ama elin Shift tuşunda olsun eğer olmuyorsa parolanı girebiliyorsan gir sonra CTRL+alt+delete tuşlarına bas ama sırayla sonra gelen pencerede yine sağ alt köşede bulunan yeniden başlata bas ama elin shit tuşunda olsun kanka inş PC düzelir ve beni anlayabilmişsindir.

Şimdi anladım format atmaktan bahsediyorsun sen format atmadan çözüm yok mu kullanabiliyorum PC'yi şu an açık her şey sadece kısıtlı Chrome de bile aynı şeyi yazıyor ve açmıyor.

Geri
Yukarı