Çözüldü USB bellek biçimlendirilirken 'Windows biçimlendirmeyi bitiremedi' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kadircell

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
Kingston
Ekran kartı
R9 200 SERİES 2GB
Anakart
BTC
İşlemci
İntel Core İ3 7100 3.90 GHz
Arkadaşlar herkese güzel günler dilerim. Uzun zamandır bu sorunula karşı karşıyayım. Biçimlenmeyi bitiremedi uyarısı alıyorum. Microsoft üzerinden Windows 11 ISO indirdim ve Rufus ile üzerine yazmayı denedim olmadı. Daha önce Rufus ile Windows 10 yükledim böyle kaldı. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler şimdiden.

Not: USB disk Storage format tool - CMD ve normal şekilde USB'yi formatlamayı denedim hepsi error ile sonuçlandı.

Dosya Ekleri

• usb.png
    usb.png
    29,8 KB · Görüntüleme: 25
Çözüm
Arkadaşlar herkese güzel günler dilerim. Uzun zamandır bu sorunula karşı karşıyayım. Biçimlenmeyi bitiremedi uyarısı alıyorum. Microsoft üzerinden Windows 11 ISO indirdim ve Rufus ile üzerine yazmayı denedim olmadı. Daha önce Rufus ile Windows 10 yükledim böyle kaldı. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler şimdiden.

Not: USB disk Storage format tool - CMD ve normal şekilde USB'yi formatlamayı denedim hepsi error ile sonuçlandı.
Best Free Partition Manager for Windows | MiniTool Partition Wizard Free İndirip biçimlendiriniz.Çözüm olursa bildiriniz.

Best Free Partition Manager for Windows | MiniTool Partition Wizard Free İndirip biçimlendiriniz.Çözüm olursa bildiriniz.

Çözüm

Çok teşekkür ederim dostum. Bu program daha kapsamlı ve iş görür bir araç. Sağ olasın düzeldi formatlayarak.

Flash belleğini yeni almadın değil mi? Şu sıralar SSD, flash disk vs bayağı çakması dönüyor piyasada daha önce biçimlendirebilmiş miydin?

Hayır yeni değil ama dediğin doğru, piyasada muazzam çakma ürün var. Bu eskiden MediaMarkt'dan aldığım USB idi ama hallettik sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim dostum. Bu program daha kapsamlı ve iş görür bir araç. Sağ olasın düzeldi formatlıyarak.

Hayır yeni değil ama dediğin doğru, piyasada muazzam çakma ürün var bu eskiden MediaMarkt'den aldığım USB idi ama hallettik sağ olun.

Ne demek pek bir şey yapmadım ama olsun :D

Çok teşekkür ederim dostum. Bu program daha kapsamlı ve iş görür bir araç. Sağ olasın düzeldi formatlayarak.

Hayır yeni değil ama dediğin doğru, piyasada muazzam çakma ürün var. Bu eskiden MediaMarkt'dan aldığım USB idi ama hallettik sağ olun.
@Recep Baltaş Sağolsun 5 senedir kullanırım ve her zaman yanımda bulundururum.

Yeni konular

Geri
Yukarı