USB bellek dolu olduğu halde dosyalar gözükmüyor

unlAkın

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
32 GB'lık USB belleğin 12 GB'Ti dolu ama içindekileri göremiyorum. Virüs bulaştığını sanmıyorum ama yine de tarat diyorsanız taratacağım antivirüsün linkini atarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosyalarını sistem dosyası olarak saklıyor.

Görünüm > seçenekler > görünüm > korunan işletim sistemi dosyalarını göster > uygula.
Görünüm > gizli dosyaları göster.

Dosyalarını bir klasör içindedir. Oradan alabilirsin.

Dosyalarını sistem dosyası olarak saklıyor.

Görünüm > seçenekler > görünüm > korunan işletim sistemi dosyalarını göster > uygula.
Görünüm > gizli dosyaları göster.

Dosyalarını bir klasör içindedir. Oradan alabilirsin.
Sadece FOUND.000 ve System Volume Information diye 2 tane klasör oluştu. FOUND.000'ın içinde CHK uzantılı bir sürü dosya var.
Virüs taraması yapar mısınız?
Virüs taramasında hiçbir şey bulamadı Kaspersky.

Son düzenleme:
sıralama ölçütünü türe göre yapıp o dosyaları geçin sizin dosyalarınız da görünür büyük ihtimal
Olmadı yine. Sadece CHK dosyaları var.
Bir şey fark ettim. CHK dosyalarının uzantılarını değiştirip PNG yaptığım zaman fotoğrafları görebiliyorum. Fakat benim USB belleğimde fotoğraflar dışında şeyler de vardı.
Ayrıca içinde tam 10.000 tane dosya var ve çoğu 16kb.

Son düzenleme:
  1. Komut istemi ekranına şu komutu yazın. Bu komuttaki E: USB belleğe atanan sürücü harfidir.
    Bunu kendinize göre düzenlemeniz lazım. Bilgisayarıma tıklarsanız bilgisayarım bölümünde sürücünüze atanan harfi görebilirsiniz. Bu sizde E, D, F, J gibi bir harf olabilir.
    Komutu uyguladıktan sonra enter tuşuna basın. Parametrelerin arasında boşluk olduğuna dikkat edin.
  2. attrib -h -R -s /S /D E:\*.*
Yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra dosyalarıma ulaşabiliyorum. Ama klasörler eski şekliyle görünmüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? "Bu Disk" klasörüne girince dosyalarıma ulaşabiliyorum. Nasıl düzeltebilirm?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    67,7 KB · Görüntüleme: 338
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    116,9 KB · Görüntüleme: 345

Yeni konular

Geri
Yukarı