USB bellek "Öğe bulunamadı" hatası

Yer
Dünya
tevc.PNG

Merhabalar, bilgisayar Windows 7 Home Premium işletim sistemine sahip. Yeni alınan USB belleğe dosya atmaya çalışırken böyle bir hata alıyorum. Sorun hakkında ne düşünüyorsunuz, yardım eder misiniz?
Özellikler:
  • Işlemci cinsi: AMD çift çekirdekli E-300 1.3 GHz, 1 MB L2 önbellek.
  • Ön bellek: 1 MB.
  • Bellek: 2 GB DDR3.
Windows 7 kullanmak güvenli mi? Windows 10 kurmalı mıyım?

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 726283

Merhabalar, bilgisayar Windows 7 Home Premium işletim sistemine sahip. Yeni alınan USB belleğe dosya atmaya çalışırken böyle bir hata alıyorum. Sorun hakkında ne düşünüyorsunuz, yardım eder misiniz?
Özellikler:
  • Işlemci cinsi: AMD çift çekirdekli E-300 1.3 GHz, 1 MB L2 önbellek.
  • Ön bellek: 1 MB.
  • Bellek: 2 GB DDR3.
Windows 7 kullanmak güvenli mi? Windows 10 kurmalı mıyım?

Bunun Windows 7 ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Bence Windows 10'a geçme bilgisayarın iyi değil zaten iyice kasar. USB'yi iade et bence. Başka USB belleklerde de bu hatayı veriyor mu?

Kusura bakmayın çok geç yazdım ama bilgisayar benim değil sahibine farklı bir bellek ile denemesini söyledim. Cevabı buraya yazarım. Bu arada işlemci AMDe-240 1.5 GHz imiş. Sizce bu işlemciye RAM yükseltmesi yapılsa sistem hızlanır mı?

Kusura bakmayın çok geç yazdım ama bilgisayar benim değil sahibine farklı bir bellek ile denemesini söyledim. Cevabı buraya yazarım. Bu arada işlemci AMDe-240 1.5 GHz imiş. Sizce bu işlemciye RAM yükseltmesi yapılsa sistem hızlanır mı?

RAM'i yükseltmeni tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı